Značka Signal predstavuje nový rad v BIO kvalite

07.07.2020 21:03

 

Tie najlepšie bio a prírodné zložky pre vaše ústa

 

 

Signal BIO, nový certifikovaný rad, prichádza až s tromi variantmi zubných pást, ktoré zaručene uspokoja vaše potreby. Vyberte si zubnú pastu, ktorá vaše ústa vďaka sile prírodných zložiek dokonale vyčistí, zaistí dlhodobo žiarivý úsmev a poskytne celodennú ochranu citlivým ďasnám. Rad BIO sa pýši certifikátom Ecocert Cosmos Organic zaručujúcim prírodné zloženie a zložky pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva.

 

Natural Whitening

Variant s bieliacimi účinkami obsahuje zložky, ktoré sa postarajú o prirodzené a zároveň šetrné bielenie vašich zubov. Receptúra s výťažkom z BIO citrónov, pestovaných na ekologických farmách, spolu s prírodným oxidom kremičitým, napomáhajú odstraňovať viditeľné škvrny, zároveň sú však šetrné ku sklovine. Jemné prírodné zloženie je obohatené aj o zinok, ktorý napomáha v boji proti zubným kazom a je známy svojimi antibakteriálnymi účinkami.

 

Natural Freshness

Ak preferujete dlhotrvajúcu sviežosť, je tu zubná pasta s výťažkom z BIO mäty a esenciálnym olejom z eukalyptu. Toto zloženie v spojení s posilňujúcim zinkom sa postará o prirodzenú sviežosť vašich úst. Výsledkom sú silné zuby a prirodzene svieži dych po celý deň.

 

 

Natural Protection

Zaručenú ochranu zubov a ďasien poskytuje receptúra s výťažkom z BIO aloe vera, ktorý má upokojujúce účinky a v kombinácii so zinkom posilňuje sklovinu. Toto nekompromisné spojenie prináša kompletnú prírodnú ochranu vašich zubov a dlhodobé posilnenie ďasien.

 

K dispozícii je aj detský jahodový a junior mätový variant zubných pást Signal BIO.

 

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena všetkých variantov zubnej pasty Signal Bio 75ml je 4,69 eur

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena detskej zubnej pasty Signal Bio 50ml je 4,69 eur.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode