Zažiarte na cestách s najpredávanejším SUV na Slovensku

14.03.2022 11:15

 

Vedeli ste, že Hyundai TUCSON sa stal najpredávanejším SUV roku 2021 na Slovensku? Mnohých oslovil svojím jedinečným dizajnom, modernými technológiami a vysokou úžitkovou hodnotou. Skvelou správou preto je, že TUCSON je teraz v ponuke vo výhodnej edícii Shine už od 23 290 €.

 

 

Automobilka Hyundai má za sebou ďalší úspešný rok. V roku 2021 bola druhou najpredávanejšou značkou nových vozidiel na Slovensku a pozor – u súkromných osôb dokonca absolútnou jednotkou! Takmer každé šieste nové auto, ktoré sa minulý rok u nás predalo, malo na kapote znak Hyundai.

 

Hyundai TUCSON jednotkou medzi SUV

Aby toho nebolo málo, Hyundai oslavuje úspech aj v kategórii veľmi obľúbených vozidiel typu SUV. Dlhodobo najúspešnejším športovo-úžitkovým modelom značky je TUCSON. Ten už niekoľko rokov výrazne boduje aj u slovenských zákazníkov. Rok 2021 bol pre Hyundai mimoriadny v tom, že TUCSON sa stal úplne najpredávanejším SUV roka na Slovensku! Predalo sa z neho až 2 299 kusov. A slovenské zastúpenie Hyundai sa rozhodlo, že tento úspech oslávi. Pripravilo špeciálnu, cenovo výhodnú edíciu svojho bestselleru s označením Shine. 

 

S TUCSON Shine na cestách zažiarite

TUCSON vo výhodnej edícii Shine prináša rozumne vybavené auto za výhodnú cenu už od 23 290 €. Edícia Shine vychádza z obľúbenej výbavy Family a predáva sa s benzínovým motorom 1,6 T-GDi (110 kW/150 k), pohonom predných kolies a 6-stupňovou manuálnou prevodovkou. Nový majiteľ či nová majiteľka TUCSONU Shine získa okrem iného aj dizajn pack s full LED prednými svetlometmi, zadné LED skupinové svetlá, automatickú dvojzónovú klimatizáciu, 10,25-palcovú prístrojovú dosku Supervision s farebným displejom, dažďový senzor či zadné parkovacie senzory.  

 

Ponuka platí len do konca apríla

Ak aj vy zvažujete kúpu nového auta a Hyundai TUCSON máte v hľadáčiku, mali by ste vedieť, že akciová ponuka na TUCSON Shine trvá len do 30. apríla 2022. Hyundai vám k autu navyše pribalí aj ďalšie užitočné benefity, napr. 5-ročnú záruku bez obmedzenia najazdených kilometrov, možnosť financovania bez navýšenia a sadu štyroch zimných pneumatík so zľavou až do 65%. 

 

Zažiariť na cestách s novým Hyundai TUCSON v špeciálnej edícii Shine už od 23 290 € môžete aj vy. Viac informácií nájdete u autorizovaných predajcov Hyundai a na webe www.hyundai.sk

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode