Waterdrop Microdrink

16.05.2019 17:10

Dni sú čoraz teplejšie, a preto je potrebné myslieť na kvalitný pitný režim, ktorý je pre naše vyčerpané telo po dlhej zime veľmi dôležitý. Nezabúdajme vypiť každý deň aspoň 2 litre tekutín a pri športe ešte viac. Pre náš organizmus je najvhodnejšia voda, ktorú si teraz môžeme oživiť s Waterdropom. Táto malá kocka dodá každému poháru vody lahodnú chuť plnú botanických výťažkov a extraktov zo superpotravín z celého sveta.

 

Na dlhé horúce dni je pripravený jedinečný Waterdrop empowerment box, ktorý obsahuje takmer všetky príchute mikrodrinkov DEFENCE, YOUTH, BOOST a FOCUS. Vynikajúcu chuť plnú ovocia teraz dostanete aj v dizajnovom balení, ktoré je vyrobené z biologicky odbúrateľného materiálu PaperFoam. Empowerment box je aj skvelým darčekom pre každú príležitosť.

Waterdrop predstavuje predovšetkým úžasnú myšlienku a veľké odhodlanie zmeniť spôsob pitia vody bez cukru, plastov, konzervantov a umelých farbív, ale s množstvom vitamínov a antioxidantov.

Waterdrop je zdravý nápoj, ktorý máš so sebou kdekoľvek a kedykoľvek. Je neoddeliteľnou súčasťou každej kabelky, písacieho stola a každodenného života. Nájdete ho v rôznych chutiach, ktoré povzbudia pri náročnom dni alebo naopak upokoja pred spánkom.

Waterdrop je v ponuke so širokým sortimentom mikrodrinkov, so sklenenými fľašami či dizajnovými puzdrami na e-shope, ktoré nájdete na stránke www.waterdrop.sk.

 

 

Odporúčaná cena Waterdrop Empowerment box je teraz 26,98 € (48 ks kapslí)

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode