Waterdrop club

18.07.2019 18:32

Waterdrop si nesmierne váži svojich zákazníkov a preto predstavuje svoj vernostný program Waterdrop™ club. Okrem samých výhod, čaká na každého nadšenca Waterdrop  množstvo produktov zdarma!

Pre každého kto si obľúbil malú kocku čistej chuti je tu jedinečná príležitosť stať sa členom Waterdrop™ clubu. Vernostný program Waterdrop je výnimočný, keďže body sa nezískavajú len nákupom, ale aj za rôzne aktivity na sociálnych sieťach alebo na samotnej webovej stránke www.waterdrop.sk.

Svoje nazbierané body je možné bezplatne vymeniť za produkty, napríklad v podobe štýlovej tašky Love za 950 bodov, bambusovej slamky v cene 800 bodov či praktickej nerezovej fľaši, ktorej hodnota je 2100 bodov. Waterdrop odmeňuje za každú aktivitu, čím viac času stráviš s obľúbeným mikrodrinkom, tým viac bodov získaš. Prvých 130 bodov je možné získať už pri založení konta, ďalších 500 bodov ťa čaká ak Waterdrop odporučíš priateľom na sociálnych sieťach. Pre každého člena Waterdrop™ clubu je pripravený narodeninový darček, špeciálny bonus 300 bodov. Za like na Facebooku či Instagrame Waterdrop získaš 50 bodov.

Do Waterdrop™ club sa zaregistruješ jednoducho cez domovskú stránku Waterdrop. Stačí v pravom hornom rohu kliknúť na registráciu a vyplniť svoje meno, priezvisko, e-mail a heslo. Za malú chvíľu sa môže stať členom tohto výnimočného klubu každý, kto si rád dopraje zdravý a lahodný nápoj bez cukru, konzervantov a bez plastov. Waterdrop sa teší na každého nového člena

Všetky informácie nájdete na www.waterdrop.sk

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode