Výhodná celodňová lyžovačka v Rakúsku

21.01.2019 13:00

Lyžovačku v Rakúsku si môžete vychutnať bez starostí s autom či hľadaním ubytovania. A práve Slovak Lines ponúka jednodňové lyžovanie v Alpách, ktoré sa dá jednoducho zakúpiť online. Autobusy premávajú každý víkend aj počas sviatkov a prázdnin.

Stuhleck pri Spital v Semmeringu je so svojimi 1783 metrami najvyšším vrchom na východnom okraji Álp a zároveň najväčším lyžiarskym strediskom na východe Rakúska. V roku 1891 bol prvým vrcholom, na ktorý sa vystúpilo na lyžiach. Tento čin urobil z regiónu Slovak Lines. V aktuálnej sezóne cestujúci preferujú nákup lístka cez web a mobilnú aplikáciu.

 

Lyžovačky na Stuhleck sa stali už tradičnou zimnou linkou Slovak Lines. „V aktuálnej sezóne cestujúci preferujú nákup lístka cez web a mobilnú aplikáciu. Lyžovačky je možné venovať aj ako darček blízkemu. Tešíme sa, že práve táto možnosť cestujúcich zaujala,“ uviedol generálny riaditeľ Slovak Lines Peter Sadovský.

 

So skipassom v cene

 

Výhodou lástku od Slovak Lines je, že jeho súčasťou je aj celodenný skipass, a to za cenu výhodnejšiu, než keby ste si ho kupovali samostatne priamo na svahu. Dospelých (od 19 rokov) vyjde lístok so skipassom na 59 eur, mladých (od 15 rokov) 55 eur, deti 41 eur a za dopravu bez skipassu zaplatíte 25 eur. Ak nelyžujete a chcete si urobiť výlet, prípadne ísť na Stuhleck len ako sprievod vašich známych, môžete si totiž lístok na autobus kúpiť samostatne.

 

Odvoz spoločnosťou Slovak Lines ponúka výhodu navyše: zázemie v autobuse zaparkovanom priamo pod svahom , ktorý je v čase medzi 12,00 a 13,00 hod. k dispozícii na oddych. Ak ste si nevzali obed so sebou, tak sa môžete naobedovať v rôznych reštauráciach, my sme uprednostnili viedenský rezeň s hranolkami v reštike W11.

 

Nezabudnite, že parkujete bezplatne na Autobusovej stanici v Bratislave. Pre príchod aj odchod z parkoviska stačí priložiť QR kód na cestovnom lístku k čítačke pri rampe parkoviska.

 

Lyžovačka ako darček

 

Ak chcete prekvapiť svojho blízkeho k narodeninám, či pri inej príležitosti, darujte mu celodennú lyžovačku aj s dopravou na Stuhleck. Lístok sa dá zakúpiť najrýchlejšie a najkomfortnejšie cez web Slovak Lines www.lyzovackazdomu.sk alebo ovú mobilnú aplikáciu pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS. Ak chcete lyžovačku darovať vo forme darčekovej poukážky, zakúpiť si ju ôžete na Autobusovej stanici v Braislave, alebo telefonicky na +421 255422734 s doručením poukážky na váš e-mail.

 

Praktické informácie k lyžovačkám so Slovak Lines:

 

autobus odchádza z Autobusovej stanice v Bratislave každú sobotu, nedeľu a vo sviatok z nástupišťa č. 4 o 7,00 hod. (lístok je potrebné mať zakúpený vopred)

 

príchod na Stuhleck je okolo 9,00 h.

 

naspäť autobus odchádza o 16,30 hod. S príchodom do Bratislavy okolo 18,30 hod.

 

Skipass k lístku dostanú cestujúci od vodiča pri nástupe do autobusu (po skončení lyžovačky ho treba vrátiť vodičovi.)

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode