Volkswagen prináša zákazníkom HOPIN TAXI jazdy zadarmo s novým Volkwagen up!

26.09.2016 20:13


⦁    Zákazníci majú možnosť zviezť sa s HOPIN TAXI zadarmo
⦁    Čaká ich aj prekvapenie – voucher v hodnote 500 Eur na kúpu nového VW up!, bezplatná prehliadka fabriky a ďalšie
⦁    Akcia trvá od 26. septembra do 30. septembra a odohráva sa v Bratislave a v Košiciach.
Spoločnosť Porsche Slovakia, autorizovaný importér značky Volkswagen, v spolupráci s bratislavským závodom Volkswagen Slovakia a HOPIN TAXI vozia ľudí zadarmo cez up!in. Flotila šestnástich Volkswagenov up!, ktorá od dnes až do 30. septembra rozváža zákazníkov HOPINu v Bratislave a Košiciach, dokazuje, že nový Volkswagen up! má dosť miesta na nečakané zážitky.

Ako to celé funguje? Od 26. septembra do 30. septembra bude v Bratislave jazdiť 12 up!inov a v Košiciach 4 up!iny. Šoférmi budú naozajstní taxikári, ktorí budú voziť zákazníkov zadarmo každý deň od 10.00 hod. do 19.00 hod. Promo akcia je určená súkromným zákazníkom aplikácie HOPIN TAXI vo veku nad 18 rokov, ktorí sa chcú odviezť v rámci mesta Bratislava a jeho mestských častí, a v rámci mesta Košice a jeho mestských častí. Stačí, aby si zákazník zavolal taxík cez aplikáciu HOPIN a pokiaľ sa v jeho blízkosti nachádza voľný up!in, bude mu ponúknutá možnosť odviezť sa zadarmo. Ak s ňou zákazník súhlasí, príde po neho nový Volkswagen up! plný prekvapení. Každý cestujúci up!inom dostane voucher v hodnote 500 Eur na nákup nového VW up!, voucher na prehliadku závodu v Devínskej Novej Vsi a darček. Ak sa na zákazníka usmeje šťastie, môže sa odviezť, zaspievať si a zabaviť sa so známymi slovenskými umelcami, medzi ktorými bude Barbora Švidraňová, Dominika Mirgová, Tomáš Bezdeda, Samo Tomeček, Sáva Popovič, Tomáš Palonder a ďalší.
Navyše, každý, kto sa odfotí s up!in-om a zverejní svoju fotku na Facebook alebo Instagram s hashtagom #upin, bude zaradený do žrebovania o Volkswagen up! na mesiac zadarmo!
VW up! je obľúbené mestské autíčko prispôsobené potrebám mladých ľudí. Nový up! má v repertoári 13 farieb, z toho 7 farieb je nových. Pre individualistov je v ponuke aj 9 dizajnov palubnej dosky, 3 kontrastné farby pre strechu, 3 dizajnové. Interiér je dostupný v dvoch farebných prevedeniach (čierna Titanium Black, alebo béžová Ceramique). Svetlá majú nový, modernejší dizajn a LED denné svietenie. Zadné svetlá sú tiež nové, s novou grafikou a svetelným podpisom. Zvyšok auta dotvárajú nové nárazníky, zadný difúzor a kryty spätných zrkadiel s integrovanými smerovkami. Svetlomety do hmly sú po novom doplnené aj o odbočovacie svetlá (prisvecovanie do zákrut), pričom pribudli aj funkcie „Coming and Leaving Home“ a dažďový senzor. Novinkou je zároveň multifunkčný volant, cúvacia kameraa klimatizácia „Pure Air“ so senzorom kvality vzduchu a aktívnym filtrom. Malý up! sa tak výbavou doťahuje na podstatne väčšie autá.
Medzi nové prvky patrí aj konektivita umožňujúca spárovanie smartfónu s autom cez Bluetooth s rozšírenou funkcionalitou. To znamená, že popri funckii Hands-free môže smartfón slúžiť aj ako dodatočný palubný počítač a infotainment systém na prehrávanie multimédií, alebo na navigáciu. Stačí si stiahnuť aplikáciu Volkswagen. Mobil je pritom možné pripevniť na praktický držiak na palubnej doske.
Nový Volkswagen up! je popri doteraz známych zážihových pohonných jednotkách 1,0 MPI dostupný aj s novým turbomotorom 1,0 TSI s výkonom 66 kW (90 k) a krútiacim momentom až 160 Nm! Ten je dostupný už od 1 500 otáčok. Up! tak dosiahne stokilometrovú rýchlosť len za 10 sekúnd. Maximálna rýchlosť je až 185 km/h. Up! navyše poteší aj priaznivou spotrebou – len 4,4 l/100 km.
Rodiskom každého jedného Volkswagen up! je bratislavský závod Volkswagen Slovakia. Automobilový závod s 25-ročnou tradíciou vyrába od konca mája tohto roku novú generáciu tohto inovatívneho mestského vozidla. Volkswagen Slovakia patrí medzi najväčšie spoločnosti na Slovensku. V krajine pôsobí od roku 1991. V bratislavskom závode vyrába osobné automobily a prevodovky, a v martinskom závode komponenty. Volkswagen Slovakia má 10.800 zamestnancov a je držiteľom ocenenia naj zamestnávateľ na Slovensku.
Bratislavský závod Volkswagen Slovakia vyrába exkluzívne Volkswagen Touareg, Audi Q7, Volkswagen up!, Škoda Citigo, SEAT Mii a karosérie pre Porsche Cayenne. Viac ako 99 % jeho produkcie smeruje na vývoz do 148 krajín sveta. Najväčšími exportnými trhmi Volkswagen Slovakia sú krajiny Európskej únie, Čína, USA a Rusko. Bratislavský závod Volkswagen Slovakia je zároveň jediným automobilovým závodom na svete, vyrábajúcim vozidlá piatich značiek pod jednou strechou.
Do promo akcie nového VW up! bola vybraná aplikácia HOPIN TAXI, ktorá je dlhodobo najpopulárnejšou taxi aplikáciou na Slovensku. Je dostupná pre smartfóny s operačným systémom Androi, iOS, Windows Phone a BlackBerry, ako aj na desktopoch. HOPIN pôsobí v Bratislave, v Košiciach, v Kyjeve, v Prahe, v Ostrave a aktuálne vstúpil na Slovinský trh v Ľubľane. Za dva a pol roka pôsobenia na trhu vybavil HOPIN 1,5 milióna objednávok, čo predstavuje v priemere 9,5 milióna najazdených kilometrov.
Podrobnosti o promo akcii je možno nájsť na http://www.upin.sk/.
Informácie o modeli a cenách sú dostupné na http://up.volkswagen.com/?phase=presale&culture=sk_SK, informácie o výrobe Volkswagen up! v závode Volkswagen Slovakia na http://sk.volkswagen.sk/sk/produkty_a_produkcia/produkty/new_small_family.html.
 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode