Volkswagen Polo získal na Slovensku titul „Firemné auto roka 2016“

20.10.2016 11:20

Volkswagen Polo zvíťazil vo svojej kategórii vo voľbe Firemné auto roka 2016 na Slovensku v rámci ALD Automotive FLEET AWARDS.

  • Malý model Volkswagen zvíťazil v kategórii zdieľaných vozidiel
  • Cena bola odovzdaná minulý týždeň na autosalóne v Nitre

 

Voľba Firemné auto roka sa na Slovensku uskutočnila v roku 2016 už po siedmy raz. Odbornú porotu tvorí vyše 100 odborníkov z praxe –fleetových, finančných a ekonomických manažérov významných slovenských spoločností, prevádzkujúcich väčšie automobilové parky, ktorí volia vozidlá v 9 kategóriách – od najmenších zdieľaných vozidiel (poolových) cez referentské a manažérske vozidlá až po terénne a veľké úžitkové automobily. Osobitnú kategóriu predstavujú alternatívne pohony.

 

Hodnotiace kritériá sa zameriavajú na položky, ktoré sú pre firmy mimoriadne dôležité, predovšetkým servisné a prevádzkové náklady automobilov. Špeciálne sa udeľujú body v kategóriách komfort, bezpečnosť, imidž, úžitková hodnota, prevádzkové náklady a zostatková hodnota. Každá z kategórií ma svoju váhu na celkovom hodnotení, pričom sa najviac prihliada na položky ovplyvňujúce náklady firmy. Porotcovia pri udeľovaní bodov v jednotlivých kategóriách vychádzajú z podrobne vypracovaných podkladov a bodujú podľa jednotného hlasovacieho kľúča. Organizátorom voľby je spoločnosť Auto Business Media, s.r.o. pod odbornou záštitou magazínu FLEET firemné automobily.

 

Volkswagen Polo patrí k najúspešnejším modelom voľby Firemné auto roka. V roku 2016 zvíťazil už po tretí raz, čím nadviazal na úspechy prvých ročníkov voľby 2010 a 2011.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode