Vianočný blog

15.11.2019 13:07

Vianočná atmosféra sa šíri každým chladným dňom čoraz rýchlejšie a začína sa maratón nakupovania darčekov a vyberania vianočných výzdob pre naše domovy. Vyzvedáme, akým pekným a užitočným darčekom by sme potešili svojich najbližších. Rozmýšľame, aký vianočný stromček vybrať, ktoré ozdoby kúpiť alebo kam sa vybrať na hory medzi sviatkami. Užite si najkrajšie obdobie roka s Vianočným blogom na Webnode a podeľte sa so svojim okolím o najlepšie vianočné tipy, rady a recepty. Nezabudnite doplniť aj svoj zoznam želaní pod stromček, ušetríte čas a energiu svojim blízkym

 

Na svojom Vianočnom blogu sa môžete podeliť o svoje skúsenosti pri pečení medovníkov a rady pri upratovaní. Ak sa rozhodnete pripraviť pre svoju rodinu a priateľov vianočný večierok, stačí uverejniť pozvánku na svojom blogu a rovnako po akcii jednoducho umiestnite spoločné fotografie, ktoré si bude môcť pozrieť každý, stačí poslať priateľom odkaz. Webnode taktiež umožňuje prostredníctvom Youtube umiestniť na blog video záznamy zo spoločných nezabudnuteľných vianočných zážitkov.

 

Vytvorte si svoj Vianočný blog úplne zdarma. Webnode vám poskytne priestor na serveri vo veľkosti 100 MB a prenos dát s mesačným limitom do 1 GB bez časového limitu. V priebehu pár minút si veľmi jednoducho vytvoríte prvý Vianočný blog. Vyberte si farbu, písmo jednotlivých textov a nezabudnite aj na vhodný názov, ktorý si každý rýchlo zapamätá. Už viac ako 30 miliónov ľudí na celom svete využíva služby spoločnosti Webnode. Oceníte profesionálny prístup a jednoduché ovládanie užívateľského systému, s ktorým sa veľmi rýchlo naučí pracovať aj úplný začiatočník. Webnode vám kedykoľvek zodpovie otázky alebo poradí s problémom v lokálnom jazyku.

Viac informácií nájdete na www.webnode.sk.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode