Úplné nová Kia Rio

24.08.2016 18:08

Štvrtá generácia sa predstaví na jesennom autosalóne v Paríži
Úplne nová nová Kia Rio štvrtej generácie sa vo svetovej premiére predstaví v Paríži 29. septembra 2016 na medzinárodnom autosalóne Mondial de l’Automobile.


⦁    Za novým pokrokovým dizajnom exteriéru aj interiéru sú návrhárske štúdiá Kia Motors v Nemecku a Kalifornii
⦁    Úplne nová Kia Rio ponúkne zákazníkom unikátne spojenie praktických vlastností a vysokej úrovne bezpečnosti, ktoré ju stavia  na vrchol svojej triedy
⦁    Kia Rio je celosvetovo najpredávanejším modelom značky Kia

Za novým pokrokovým dizajnom exteriéru ako aj interiéru modelu Kia Rio stoja návrhárske štúdia Kia Motors v Nemecku a v Kalifornii, ktoré úzko spolupracovali s hlavným návrhárskym centrum automobilky v kórejskom Namyangu. Prísne rovné línie a hladké povrchy dodávajú vozidlu nový výrazný charakter. Dlhší predný previs a kapota, dlhší rázvor a vzpriamené zadné C-stĺpiky sa zase podieľajú na tom, že automobil celkovo pôsobí istejšie a vyváženejšie ako predchádzajúca generácia.
Úplne nová Kia Rio ponúkne zákazníkom úžitkové a praktické vlastnosti stojace na vrchole triedy, rovnako ako aj bezpečnostné technológie, najmodernejšie komunikačné funkcie konektivity a samozrejme aj atraktívne jazdné vlastnosti.
Kia Rio je celosvetovo najpredávanejším modelom automobilky Kia Motors (v roku 2015 si na svetových trhoch našla vyše 473 000 zákazníkov). Kia Rio novej generácie v špecifikácii pre európske trhy sa začne vyrábať koncom roka 2016, dátumy štartov výroby pre ostatné regióny majú byť oznámené tesne pred uvedením na trh.
Tlačová konferencia Kia na tohtoročnom autosalóne Mondial de l’Automobile je naplánovaná na 29. Septembra o 14:45 stredoeurópskeho času. Stánok automobilky Kia Motors nájdete v hale č. 3 výstavného centra Porte de Versailles (Paris Expo).
 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode