TEMNÝ, DRAMATICKÝ A OČARUJÚCO DYNAMICKÝ. PREDSTAVUJEME BALÍK STEALTH PACK PRE RANGE ROVER SPORT

10.04.2024 16:33

 

 

  • Nový balík Range Rover Sport Stealth Pack zdôrazňujúci svoju temnú stránku navrhnutý tak, aby ponúkol nenápadný pohľad na rafinovanú a luxusnú estetiku.

  • Balík doplnkov Range Rover Sport Stealth Pack obsahuje kombináciu tmavých a dramatických povrchových úprav, vrátane sivého laku karosérie Carpathian Grey Satin s kontrastnými lesklými čiernymi doplnkami v kombinácii s interiérom čalúneným perforovanou kožou Windsor Ebony alebo Light Cloud.

  • Prvý balík doplnkov modelu Range Rover Sport s ochrannou fóliou Satin Protective Film – továrensky montovaná opcia bez rozpúšťadiel, ktorá prináša bohatý a moderný saténový povrch, ako aj ochranu proti poškriabaniu.

  • K dispozícii už teraz, exkluzívne pre verziu Range Rover Sport Dynamic SE, s benzínovými alebo naftovými mild-hybridnými šesťvalcovými motormi. Pre plug-in hybridné motory dostupný
    v priebehu roku 2024

Nezameniteľný drsný, športový výkon modelu Range Rover Sport dostáva vo verzii Range Rover Sport s voliteľným balíkom prvkov Stealth Pack temný a dramatický nádych.

Dôkladne navrhnutý pre vylepšenie exteriéru. Tmavý, sofistikovaný prémiový sivý metalický lak Carpathian Grey so saténovou ochrannou fóliou kontrastuje s rozšíreným balíkom čiernych lesklých prvkov farby Narvik Black Gloss, ktorá sa nachádza na nasávacích otvoroch na kapote, nápisoch, spodnej časti predného a zadného nárazníka, ako aj na bočných prahoch.

Športový, svalnatý postoj vozidla umocňujú 23-palcové lesklé čierne disky kolies2 s čiernymi brzdovými strmeňmi, zatmavené sklá a strecha kontrastnej lesklej čiernej farby Narvik Black Gloss.

Súčasť voliteľného balíka modelu Range Rover Sport pre exteriér prvýkrát tvorí saténová ochranná fólia. Fólia nasadená počas výrobného procesu ponúka nielen bohatý a moderný saténový povrch, ale poskytuje aj výhody v podobe ochrany karosérie. Navyše v prípade škrabancov alebo poškodenia možno fóliu jednoducho odstrániť a vymeniť3.

V interiéri, ktorý obsahuje tvarované sedadlá, minimalistickú stredovú konzolu s jediným 11,4-palcovým dotykovým displejom, interaktívny displej prístrojovej dosky a ozvučenie Meridian Surround Sound System™, môžu klienti pokračovať v temnej a náladovej téme s perforovanou ebenovou kožou Ebony Windsor Leather, alebo sa rozhodnúť pre svetlú kožu Light Cloud Windsor Leather. Obidve farby dopĺňajú prírodné čierne lišty farby Natural Black.

Hannah Custance, manažérka pre dizajn materiálov, Range Rover: „Nový balík doplnkov Range Rover Sport Stealth Pack sa inšpiroval súčasnou športovou estetikou. Vznikol pre klientov, ktorí hľadajú verziu vyjadrujúcu umocnenie a silu. Predstavenie balíka Range Rover Sport Stealth Pack
so saténovou fóliou a rozšíreným použitím lesklej čiernej farby Narvik Black Gloss posúva dramatický luxus ešte o krok ďalej.“

Športový luxus vozidla je drsný. Nezameniteľný charakter a dynamické schopnosti dodávajú modelu Range Rover Sport 6-valcové 48 V mild-hybridné benzínové a naftové motory. Všetky môže na požiadanie dopĺňať voliteľný balík Stealth Pack dostupný pre verziu Dynamic SE. V spojení s plug-in hybridnými pohonnými jednotkami P460e a P550e bude balík Stealth Pack dostupný v priebehu roka 2024.

Range Rover Sport s balíkom Stealth, ktorý posúva moderný športový luxus ešte o krok ďalej, obsahuje aj najnovšie technológie a inovácie vrátane čistenia vzduchu v kabíne, ako aj bezpečnostné funkcie, ako napríklad štandardne dodávané zamykanie/odomykanie pri priblížení, či aktualizácie softvéru cez vzduch (SOTA)1.

Voliteľný balík Range Rover Sport Stealth Pack dostal na Slovensku cenu stanovenú na 11 647 eur.

enie a výmena fólie netvorí súčasť ceny opcie.

 

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode