Tech to Desire: Mercedes-Benz na výstave CES 2023

02.01.2023 19:00

  • Novinky týkajúce sa stratégie elektrifikácie Mercedes-Benz
  • Vývoj pokročilej asistencie vodiča pre severoamerický trh
  • Nová dimenzia zábavy v aute s partnerom ZYNC
  • Zlatý štandard hudby s Apple Music, Dolby Atmos a UMG
  • Umelecká spolupráca so vzrušujúcou zábavnou značkou

Počas prvého týždňa roku 2023 sa automobilka a technologická značka Mercedes-Benz vracia na výstavu CES v Las Vegas. V popredí bude téma „Tech to Desire“, ktorá ilustruje, ako technologický vývoj od značky Mercedes-Benz obohacuje životy jej zákazníkov. Dôraz sa kladie na inovácie, ktoré šetria čas, uľahčujú život a prinášajú vzrušenie.

Vrcholom účasti značky Mercedes na veľtrhu CES budú technologické rozhovory, ktoré sa budú konať v stánku 5041 vo West Hall kongresového centra Las Vegas vo štvrtok 5. januára o 12:00. Zúčastnia sa ich technologický riaditeľ Markus Schäfer a softvérový riaditeľ Magnus Östberg, ku ktorým sa pridá množstvo spolupracujúcich partnerov. Spoločne oznámia novinky týkajúce sa stratégie elektrifikácie Mercedes-Benz. Budú tiež diskutovať o funkciách automatizovanej jazdy, ktoré šetria čas, a vysvetlia, ako nový vývoj v oblasti audiosystému, streamovania a zábavy v automobile vyvolá u zákazníkov vzrušenie. Na záver programu predstaví Mercedes umeleckú spoluprácu s inovatívnou zábavnou značkou, ktorá znovu objaví ikonu popkultúry.

Rozhovory Mercedes-Benz z výstavy CES 2023 budú k dispozícii ako video na požiadanie na Mercedes me media od 6. januára 2023.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode