Sygic predstavuje Sygic Mobility Development Kit

09.05.2017 20:07

Sygic poskytne svoje know-how a 14-ročné skúsenosti širokej komunite vývojárov
 
Spoločnosť Sygic, popredný svetový poskytovateľ GPS navigačného softvéru a lokalizačných služieb, predstavuje Sygic Mobility Development Kit. Po 14-ročnom vývoji je spoločnosť Sygic pripravená podeliť sa o získané skúsenosti a poskytnúť svoje špičkové technológie, ktoré preverilo viac ako 150 miliónov vodičov na celom svete, iným nadšeným vývojárom, ktorí si pomocou nástrojov súborov Sygic Mobility Development Kit môžu jednoducho vytvoriť vlastné aplikácie a riešenia v oblasti mobility.


 
„Trh sa zmenil, takže Sygic sa mení tiež. Odvetvie mobility sa vyznačuje množstvom úžasných nápadov, ktoré čakajú na realizáciu. Poodhalenie útrob spoločnosti Sygic umožní iným vývojárom využiť naše znalosti pri tvorbe nových sofistikovaných produktov, ktoré posunú mobilitu na ďalšiu úroveň,“ hovorí Michal Štencl, CEO spoločnosti Sygic.
 
Spoločnosť Sygic od svojich začiatkov prešla viacerými vlnami rastu. Spočiatku sa zameriavala na základné technológie, OEM a podniky, postupne sa stala lídrom vo vývoji produktov (s prvou navigačnou aplikáciou pre iPhone v roku 2009) a dnes je spoločnosťou, ktorá ponúka navigačné aplikácie pre automobilový priemysel a ukazuje cestu používateľom na celom svete.

Vývojári na celom svete budú môcť pri hľadaní riešení na uľahčenie života využiť súbor Sygic Mobility Development Kit, ktorý je pripravený na okamžitú implementáciu. Rovnako má široké možnosti uplatnenia vrátane virtuálnej reality, inteligentných miest, autonómnych vozidiel, IoT atď.

„Som veľmi rád, že sa môžem podeliť o niekoľko významných kúskov z našej dielne s inými vývojármi a výskumnými tímami, a som zvedavý, ako spoločne dokážeme prispieť k dynamickým zmenám vo svete okolo nás, ktoré zahŕňajú autonómne vozidlá, lietajúce drony či inteligentné mestá. Lokalizačné služby a strojové učenie sa stanú dôležitou súčasťou vysokokvalitných produktov,“ hovorí Martin Strigáč, viceprezident spoločnosti Sygic pre podnikové riešenia.
 
Spoločnosť Sygic je pripravená poskytnúť všetky komponenty súboru Sygic Mobility Development Kit, ktoré zahŕňajú súbor vývojárskych nástrojov všetkých segmentov spoločnosti Sygic – mapy, navigáciu, firmy, automobilový priemysel a cestovanie.
 
Súbor na vývoj softvéru Sygic Maps & Professional Navigation SDK od vývojárov pre vývojárov
 
Sygic na základe 14-ročných skúseností s vývojom produktov a služieb predstavuje súbor na vývoj softvéru Sygic Maps & Professional Navigation SDK pre vývojárov s navigáciou, trasovaním a optimalizáciou, ktorým dôveruje viac ako 2 000 firemných zákazníkov na celom svete.
 
Súbor Professional GPS Navigation SDK na integráciu s riešeniami na správu vozidiel a cloudové komponenty Sygic Maps vrátane máp, lokalít, smerov a optimalizácie sú navrhnuté na jednoduchú integráciu s intuitívnymi rozhraniami API a kompletným súborom funkcií na jednoduché prispôsobenie.
 
Sygic Maps reflektuje odlišné potreby rôznych poskytovateľov podnikových riešení a vývojárov aplikácií pre logistiku, správu aktív, riadenie a verejné služby, vďaka čomu poskytuje flexibilitu rôznych poskytovateľov máp a služieb týkajúcich sa máp pod jednou strechou.
 
„Najdôležitejšou výhodou našej online ponuky Sygic Maps je, že používateľom poskytuje prístup k jedinečným algoritmom na tvorbu a optimalizáciu obchodných trás Sygic pre nákladné autá, záchranné vozidlá, autobusy, dodávkové vozidlá a taxíky, ktoré sa osvedčili viac ako 2 000 prevádzkovateľom vozových parkov,“ hovorí Martin Strigáč.

Mnohí klienti, ktorí integrujú súbor Sygic Professional Navigation SDK, majú záujem o zahrnutie trasovania Sygic do svojich budúcich riešení, aby svojim vozidlám poskytli jednotné mapové a trasové údaje na plánovanie prostredníctvom internetu a obrazovky priamo vo vozidle. Vodičom to pomôže navigovať po plánovanej trase a zabrániť rozdielu medzi plánovanou a skutočne prejdenou vzdialenosťou.
 
Sygic s potešením predstavuje svojho prvého zákazníka využívajúceho Sygic Maps – dff solutions. „Ako hlavný partner spoločnosti Sygic a jedna z prvých firiem, ktorá používa Sygic Maps, sme s programom veľmi spokojní, pretože technológia ETA umožňuje veľmi presnú prognózu,“ hovorí Felix Dossmann, CEO spoločnosti dff solutions. „Sygic Maps je rýchle a spoľahlivé cloudové riešenie a hlavne sa dá veľmi jednoducho integrovať do nášho softvéru.“
 
 
Sygic Maps & Professional Navigation SDK budú oficiálne predstavené na veľtrhu Transport Logistic v Mníchove, Nemecko, od 9. do 12. mája. Ďalšie súbory SDK budú predstavené v nasledujúcich mesiacoch.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode