Svetová premiéra v Cannes: BMW XM Mystique Allure, inšpirované Naomi Campbell

20.05.2024 07:36

Trblietavé filmové premiéry, hviezdy zdobiace červený koberec a vysokovýkonné vozidlo, ktoré sa nepodobá na nič iné. Aj to je 77. filmový festival v Cannes, ktorý včera hostil svetovú premiéru modelu BMW XM Mystique Allure. Inšpiroval sa britskou supermodelkou Naomi Campbell a spája progresívny luxus s extravagantným vzhľadom. Vznikol s použitím exkluzívnych materiálov zo sveta haute couture a dostal jedinečný soundtrack navrhnutý v spolupráci so skladateľom filmovej hudby Hansom Zimmerom.

BMW tretí rok po sebe pôsobí ako oficiálny automobilový partner filmového festivalu v Cannes. Jeho podpora spočíva v exkluzívnej kyvadlovej doprave, ktorú zabezpečuje viac ako 200 vozidiel. Medzi nimi figurujú plne elektrické modely BMW i7, BMW iX a BMW i5, ako aj plug-in hybridné BMW XM. Účastníci a hostia vďaka tomu získajú zážitok z prémiovej mobility bez lokálnych emisií.

Prvé BMW navrhnuté z materiálov zo sveta haute couture

BMW XM Mystique Allure predstavuje prvé vozidlo v histórii značky, ktoré vzniklo s použitím materiálov z módneho priemyslu. Exteriér vozidla, inšpirovaný Naominou obľúbenou farbou, sa môže pochváliť hlboko nasýteným ultramarínovým odtieňom, ktorý podčiarkuje lesklý matný povrch. Dizajn s bohatým zamatom a trblietkami hladko prepája interiér s exteriérom. Používa pri tom vysoko módne materiály od výrobcov luxusných textílií. Bohatá a žiarivá matná metalíza vďaka kovovým flitrom plynule mení farbu odtieňa od intenzívnej fialovej, až po hlbokú ultramarínovú. Všetky povrchy vo vnútri automobilu, vrátane M Lounge v zadnej časti, pokrýva fialový zamat.

BMW IconicSounds Electric: exkluzívny zvuk jazdy zo spolupráce s Hansom Zimmerom

Odvážny vzhľad BMW XM Mystique Allure dopĺňa nenapodobiteľná zvuková stopa. Jeho základ tvorí prispôsobená verzia zvukov jazdy BMW IconicSounds Electric vyvinutá ako súčasť spolupráce medzi spoločnosťou BMW Group Sound Design a skladateľom filmovej hudby Hansom Zimmerom.

Zvuky jazdy vytvorené pre tento solitér inšpirovaný Naomi Campbell premieta do zvukovej scenérie jazdy bez lokálnych emisií najvyššiu istotu vonkajšieho dizajnu vozidla. V plne elektrickom režime pohonného systému M HYBRID sprevádza každý pohyb akcelerátora emocionálne pútavý zvuk, ktorý nenapodobiteľne predstavuje výnimočný výkon vozidla a jeho magnetickú vizuálnu príťažlivosť.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode