Svadba v čase pandémie? Všetko vyriešite aj online

21.08.2021 10:19

Už viac než rok fungujeme všetci úplne inak, než sme boli zvyknutí. Pandemické opatrenia obmedzili tiež svadby, ktoré väčšina párov bola nútená preložiť, alebo aspoň výrazne pozmeniť. Svadby boli niekoľko mesiacov povolené len vo veľmi obmedzenom kruhu najbližších. Ak nechcete nič nechať na náhodu, môžete si svoju svadbu vystrojiť online.

Tisícky párov muselo v poslednom roku aj na Slovensku svoje svadobné plány pozmeniť. Opatrenia sa síce v súčasnosti uvoľňujú, nikto však nevie garantovať, že sa o pár mesiacov nebudú opäť sprísňovať. Mnoho svadobčanov tak už dopredu hľadá možnosti, ako svoj svadobný deň aj v najhoršej situácii zdieľať s celou rodinou a partiou priateľov. „Napriek obmedzeniam súvisiacich s pandémiou sme v rámci počtu vytvorených svadobných webov nezaznamenali výrazný pokles. S uvoľnením opatrení evidujeme, že plánovanie svadieb sa opäť rozbieha,“ prezrádza Barbora Hejlová, marketingová riaditeľka spoločnosti Webnode.

Ak chcete svojich hostí rýchlo a efektívne informovať o meniacich sa opatreniach, ale aj iných drobnostiach ako výber svadobného menu, môžete si aj vy vytvoriť úplne zdarma svadobnú stránku cez Webnode. Vďaka jednoduchému a rýchlemu systému môžete túto stránku priebežne aktualizovať a neskôr využiť ako svadobnú galériu, či priestor pre vaše svadobné video.

Jednou z kľúčových výhod je tiež možnosť na svadobnú stránku umiestniť zoznam darov, ktoré by novomanželia radi dostali. Tie si svadobčania anonymne môžu rozobrať a nemusia sa báť toho, že svadobčanom kúpia niečo nevhodné,“ dodáva Hejlová.

Obrad online

Svadobné hostiny sú síce v súčasnosti povolené v závislosti od farby okresu, v ktorom si svoj deň plánujete, to však ešte neznamená, že máte vyhrané. Problém môže nastať, ak máte na zozname hostí niekoho z rizikovej krajiny, prípadne sa niekto s vašich príbuzných ocitne v karanténe.

Možno to bude znieť ako zo sci-fi filmu, no online svadbu určite oceníte aj v tom prípade, ak ste sa rozhodli povedať si áno v zahraničí. Vďaka moderným technológiám môžete svoj deň úplne legálne a bezpečne zdieľať s kýmkoľvek prostredníctvom streamu na vašej svadobnej stránke. Hostia tak s vami prežijú tie najkrajšie chvíle na pláži v Pacifiku, alebo aj v exotickej Ázii. Vás to nebude stáť ani cent, ktorý by ste inak vynaložili na ich dopravu a ubytovanie.

Jediné do čoho budete musieť investovať je spoľahlivá technika a pripojenie na internet. Webnode síce neponúka samotnú možnosť video streamu, stránku však môžete jednoducho prepojiť so živých vysielaním vášho obradu na YouTube či Facebooku. Ak si náhodou počas tvorby vášho svadobného webu s niečím nebudete vedieť poradiť, môžete kedykoľvek využiť bezplatnú podporu Webnode, ktorá je vám k dispozícii v lokálnom jazyku.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode