Štúdia ŠKODA Superb Black Crystal žiari vďaka hviezdnemu prachu

22.10.2015 17:20

Štúdiou ŠKODA Superb Black Crystal ukazuje česká automobilka opäť svoju lásku k detailom. V spolupráci s renomovanou sklárňou PRECIOSA predstavila automobilka novú interpretáciu detailov automobilu ŠKODA Superb.

Štúdia ŠKODA Superb Black Crystal je novou interpretáciou liftbacku Superb
Výraznými prvkami sú kolesá zdobené hviezdnym prachom (StarDust®)
Štúdia je výsledkom umeleckej spolupráce so sklárňou PRECIOSA


Vrcholným prvkom štúdie ŠKODA Superb Black Crystal sú výnimočné kolesá. Tie sú pokryté takzvaným hviezdnym prachom (StarDust®). Ide o malé kryštály, ktoré pokrývajú povrch disku a dodávajú novej štúdii efektný vzhľad. Touto technológiou boli ozdobené aj trofeje pre víťaza Tour de France, navrhnuté oddelením ŠKODA Design. Z kvalitného krištáľového skla sú vyrobené aj logá značky ŠKODA na prednej aj zadnej časti automobilu, na kolesách a na volante. Rovnako tak je z krištáľových prvkov vyrobený aj emblém Laurin & Klement na volante.

„Nová ŠKODA Superb zaujme výrazným emocionálnym dizajnom a láskou k detailu. Túto ambíciu dôsledne rozvíja aj nová štúdia Superb Black Crystal. Vďaka precízne spracovaným skleneným krištáľom pôsobí štúdia ako klenot, ktorý sa nosí len pri zvláštnych príležitostiach,“ hovorí šéfdizajnér značky ŠKODA Jozef Kabaň.

Premiéru oslávi štúdia ŠKODA Superb Black Crystal na výstave Designblok 2015, ktorá sa koná v Prahe od 22. do 27. októbra 2015.
 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode