Spoločnosť Honda predstavila špeciálne edície Civic Type R Black a White

25.08.2016 09:25

Špeciálne edície Black a White modelu Civic Type R vychádzajú z výbavy GT tejto vlajkovej lode
K dispozícii na Slovensku od 22. augusta 2016

Spoločnosť Honda predstavila dve atraktívne špeciálne edície svojho rekordného* výkonného hatchbacku Civic Type R. Verzie Black Edition a White Edition k už veľkorysej štandardnej výbave pridávajú štylistické vylepšenia a unikátne vyhotovenie interiéru.


Tieto edície, ktoré vychádzajú zo špičkovej úrovne výbavy GT tohto „pretekárskeho vozidla pre každého“, obsahujú výrazné červené prvky na prednom i zadnom spojleri a vyhotovenie krytov spätných zrkadiel a bočných krídel spojlera v unikátnej metalickej farbe Rally Red.

Pri Black Edition sú široký predný spojler, znížené bočné prahy, zadný difúzor a 19-palcové kolesá z ľahkej zliatiny vyhotovené v lesklej čiernej farbe, zatiaľ čo zvyšok vozidla je lakovaný čiernou perleťovou farbou Crystal Black Pearl. Verzia White Edition si zachováva lesklý čierny zadný difúzor, ale predný spojler, prahové lišty a kolesá sú spoločne so zvyškom karosérie zladené v známej bielej farbe Honda Championship White.

V interiéri sú sedadlá oboch špeciálnych edícií čalúnené semišovou čiernou tkaninou s červenými akcentmi a s dvojitými švami. Výstupy vetrania sú lemované charakteristickými červenými doplnkami. Bohatá štandardná výbava zahŕňa dvojzónovú klimatizáciu, multimediálny systém Honda CONNECT so satelitnou navigáciou Garmin, prémiový audiosystém s CD prehrávačom, ôsmimi reproduktormi a s výkonom 212 W, svetelný senzor na automatické rozsvietenie svetlometov, dažďový senzor plus predné a zadné parkovacie senzory.

Verzie Type R Black Edition a White Edition sú tiež vybavené pokročilým systémom podpory riadenia Honda (ADAS). Tento komplexný súbor bezpečnostných technológií zahŕňa varovanie pred čelnou zrážkou, varovanie pred neúmyselným opustením jazdného pruhu, automatické prepínanie diaľkových svetiel, detekciu objektov v mŕtvom uhle, asistenta na cúvanie z parkovacieho miesta a rozpoznávanie dopravných značiek.

Predaj modelov Honda Civic Type R Black Edition a White Edition sa začalo od 22.8.2016 za cenu výbavy GT.
 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode