Slovenský Sygic ako TOP navigačná aplikácia v novom Huawei AppStore

06.11.2017 08:51

Sygic GPS Navigácia je najpokročilejšia navigačná aplikácia na svete. Odteraz aj v čerstvo rozšírenom obchode Huawei AppStore, ktorý zhromažďuje len tie najlepšie aplikácie, navigáciu od Sygic bude používať ešte viac ľudí po celom svete.

Navigácia Sygic GPS, ktorej dôveruje viac ako 200 miliónov užívateľov po celom svete, bola práve uvedená ako aplikácia číslo jedna v kategórii navigácií v obchode s aplikáciami Huawei AppStore, ktorý bude v najbližšej dobe spustený naprieč Európou.

Táto správa bola oznámená na Huawei Eco-Connect Europe 2017, najväčšej udalosti spoločnosti Huawei v Európe, kde sa k oznámeniu na hlavnom pódiu pripojil aj CEO spoločnosti Sygic, Michal Stencl. Huawei AppStore zhromažďuje iba tie najlepšie aplikácie na svete, vyžaduje ich pravidelnú aktualizáciu a hodnotenie štyrmi a viac hviezdičkami.

 

„Táto pocta vzdáva česť pokrokom spoločnosti Sygic v role popredného inovátora v oblasti navigácie, ako aj jej súčasnej pozícii lídra v oblasti globálnej navigácie“ uviedol Michal Stencl. „Vďaka podpore a promu zo strany spoločnosti Huawei AppStore je Sygic ešte bližšie k svojmu cieľu jedného dňa navigovať každého človeka na svete.“

 

Dve aplikácie od spoločnosti Sygic - Sygic GPS Navigácia a Fuelio, budú dostupné v novom obchode s aplikáciami. Prvá, Sygic GPS Navigácia, je najlepšie hodnotenou vo svojej kategórii. Dostupná vo viac ako 200 krajinách a 40 jazykoch, Sygic GPS Navigácia je najpokročilejšou navigačnou aplikáciou na svete, a ponúka niekoľko inteligentných navigačných funkcií, ako napríklad offline mapy alebo jednoducho ovládateľné rozhranie. Tá druhá, Fuelio, je nenáročná a ľahko použiteľná aplikácia pre systém Android, ktorá šoférom šetrí peniaze tým, že sleduje výdavky ako prejdenú vzdialenosť, servis vozidla a spotrebu paliva.

 

„Spoločnosť Sygic sa snaží posúvať hranice v oblasti navigácie. Táto filozofia priamo prispela k vybudovaniu našej značky ako lídra v oblasti navigácie a riešení mobility,“ dodal Stencl. Tešíme sa, ako predstavíme nové špičkové prémiové funkcie a ďalšie novinky v našom portfóliu globálnych partnerstiev. Vďaka tomuto partnerstvu rýchlo rastúcich spoločností získajú používatelia Huawei výhody presnosti najpokročilejšej navigácie, skvelú používateľskú skúsenosť a štýlový dizajn od spoločnosti Sygic.

 

„Huawei má nesmiernu radosť z partnerstva so slovenskou spoločnosťou Sygic, zvyšujúc tak kvalitu Huawei AppStoru a zároveň rozpoznateľnosť našich zákazníkov a ich užívateľské zážitky s aplikáciami Sygicu," povedal Dr. Jaime Gonzalo, viceprezident Consumer Cloud Service EU.

 

Obchod s aplikáciami Huawei je v súčasnosti jedným z najväčších a najrýchlejšie rastúcich v Číne, a je dodávaný už nainštalovaný vo všetkých mobilných telefónoch Huawei. Rok 2017 je svedkom jeho expanzie do Európy, Austrálie, Ázie a Afriky, pričom vstup na zvyšné trhy sveta je naplánovaný na rok 2018, čím sa vytvorí skutočne globálny obchod pre systém Android. Na rozdiel od iných obchodov s aplikáciami, Huawei ponúka iba tie najlepšie na trhu. Nové aplikácie sú posudzované Huawei tímom pre aplikácie, a ak sú uvedené do ponuky, musia získať a udržať si vysoké hodnotenie.

 

O aplikácii Sygic GPS Navigácia

Navigácia Sygic GPS je najpokročilejšia navigačná aplikácia na svete. Mnoho inteligentných navigačných funkcií, krásne offline mapy a jednoducho ovládateľné rozhranie poskytujú výnimočný užívateľský zážitok. Nástroju spoločnosti Sygic pre mapy a navigáciu dôveruje viac ako 200 miliónov používateľov na celom svete, a je dostupný používateľom v každom štáte uznanom OSN.

 

O aplikácii Fuelio

Fuelio je nenáročná a ľahko použiteľná aplikácia pre operačný systém Android, ktorá slúži na sledovanie prejdených vzdialeností, spotreby paliva a nákladov na palivo. Pomocou tejto aplikácie môžete sledovať výdavky na vozidlo, jednotlivé tankovania, spotrebu paliva, prejdenú vzdialenosť vozidla, náklady na palivo či ceny paliva a ušetriť peniaze.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode