Slováci bodovali v medzinárodnom finále súťaže ŠKODA Challenge 2016

15.07.2016 11:39

Slovenskí servisní pracovníci patria medzi najlepších. V šiestom ročníku medzinárodnej vedomostnej súťaže ŠKODA Challenge získali Slováci hneď dve ocenenia. Druhé miesto v kategórii lakovač a tretie v kategórii servisný poradca. V tvrdej konkurencii bojovalo v Prahe a v Mladej Boleslavi o stupne víťazov celkovo 165 účastníkov z 30 krajín. O vysokú odbornú úroveň slovenských špecialistov sa stará aj školiace stredisko ŠKODA AUTO Slovensko v Nitre.


6. ročník medzinárodnej súťaže ŠKODA Challenge
ŠKODA Challenge 2016: 165 účastníkov z 30 krajín
Vynikajúce výsledky Slovákov: jedno druhé a jedno tretie miesto
8 úspešných rokov školiaceho strediska ŠKODA AUTO Slovensko v Nitre; viac ako 16 000 preškolených pracovníkov

Šiesty ročník medzinárodnej vedomostnej súťaže ŠKODA Challenge 2016 pozná svojich víťazov. Vo finálovom kole, ktoré sa uskutočnilo v Prahe a v Mladej Boleslavi, bojovalo celkovo 165 účastníkov z 30 krajín. Medzi nimi aj štyria reprezentanti zo Slovenska. Všetci finalisti sa do medzinárodného finále museli kvalifikovať v národných kolách.

V tvrdej konkurencii sa slovenskí servisní pracovníci nestratili a odnášajú si dve umiestnenia na stupňoch víťazov. V kategórii lakovač obsadil Maroš Marinák zo spoločnosti Egovan v Michalovciach vynikajúce druhé miesto. Na stupne víťazov sa prebojoval aj Peter Gajdoš zo spoločnosti IMPA Bratislava, ktorý získal v kategórii servisný poradca výborné tretie miesto. Okrem dvoch ocenených reprezentovali Slovensko ešte Mária Pauerová zo spoločnosti Karireal Slovakia z Bratislavy a Jozef Siekel zo spoločnosti Autokomplexx z Prievidze.
 
„Aj v tomto roku naši servisní pracovníci potvrdili, že patria medzi špičku v medzinárodnom meradle. Všetkým, ktorí sa zúčastnili tohtoročnej súťaže ďakujem za skvelú reprezentáciu a umiestneným srdečne blahoželám. Rád by som poďakoval aj našim servisným partnerom a lektorom, ktorí sa starajú o vysokú úroveň našich servisných pracovníkov,“ hovorí Ing. Róbert Hukel, vedúci popredajných služieb spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

ŠKODA Challenge je vedomostná súťaž, do ktorej sa už po šiesty raz mohli zapojiť všetci servisní technici, servisní poradcovia, lakovači, resp. každý zamestnanec pracujúci v oblasti servisu. Okrem popredajných služieb rozšírila v tomto roku súťaž svoju pôsobnosť aj o kategórie služieb predaja. Tým sa zmenil aj názov podujatia zo ŠKODA Service Challenge na ŠKODA Challenge. Nezmenila sa ale hlavná myšlienka podujatia - nájsť najlepších pracovníkov, servisu aj predaja, na celosvetovej úrovni. Zároveň sa ŠKODA snaží prostredníctvom tejto súťaže zvyšovať štandardy poskytovaných služieb.

Spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko už 8 rokov úspešne prevádzkuje školiace stredisko v Nitre. Jeho hlavným cieľom je zvyšovať kvalitu popredajných služieb autorizovaných servisov ŠKODA v technických aj netechnických činnostiach. Za tento čas školitelia, ktorí prešli dôkladným školením v Mladej Boleslavi, preškolili viac ako 16 000 pracovníkov servisnej siete.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode