ŠKODA začína nový rok digitálne: Prináša aplikáciu ŠKODA Media Services v novom dizajne a s novými funkciami

03.01.2018 16:35

 Praktická aplikácia pre inteligentné telefóny ŠKODA Media Services sa predstavila v novom dizajne a s rozšírenými funkciami. Používatelia majú k dispozícii nové menu a vylepšené používateľské rozhranie. Okrem najnovších tlačových správ a noviniek z motošportu prináša tiež unikátne príbehy spojené so značkou ŠKODA. Aplikácia ŠKODA Media Services je k dispozícii pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS a Android.

 

  • ŠKODA výrazne prepracovala svoju bezplatnú aplikáciu pre smartfóny

  • Svet značky ŠKODA vždy po ruke: Aplikácia obsahuje novinky zo sveta ŠKODA AUTO, tlačové správy aj správy zo ŠKODA Motorsportu

  • Exkluzívne príbehy z online-platformy ŠKODA Storyboard

  • Rozšírené funkcie: „Push-notifikácia“, „Čítať neskôr“ a aktuálne novinky z oficiálnych zdrojov značky ŠKODA na sociálnych sieťach

  • Aplikáciu si stiahlo už takmer 190 000 používateľov

Atraktívnejšia a prehľadnejšia: Výrazne prepracovaná aplikácia ŠKODA Media Services prináša upravený dizajn, prepracovanú štruktúru a rýchlejšiu a pohodlnejšiu navigáciu. Používatelia získajú možnosť zoznámiť sa s najnovšími tlačovými správami spoločnosti ŠKODA AUTO, ako aj tímu ŠKODA Motorsport. Exkluzívne príbehy z online-platformy ŠKODA Storyboard čitateľov nielen pobavia, ale dodajú aj obsahovú pridanú hodnotu.

 

ŠKODA Media Services ponúka užitočné funkcie. O nových článkoch sú používatelia informovaní pomocou notifikácií. S funkciou „Čítať neskôr“ si môžu vybraný článok uložiť na neskoršie prečítanie. Aplikácia tiež umožňuje pohodlné sledovanie aktuálnych príspevkov značky ŠKODA na sociálnych sieťach.

 

Aplikácia je určená predovšetkým novinárom a zástupcom médií, ktorí vďaka nej nájdu najaktuálnejšie informácie o modelových radoch, spoločnosti ŠKODA AUTO a o značke ŠKODA v ucelenej a prehľadnej forme. Výborným spoločníkom bude aj pre všetkých fanúšikov a priaznivcov značky ŠKODA.

 

Aplikácia je dostupná v oficiálnych obchodoch pre Android alebo iOS

 

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode