ŠKODA triumfovala v ankete Best Cars 2016

15.03.2016 20:12

Modely ŠKODA Fabia, Octavia a Superb zvíťazili vo svojich kategóriách v ankete Best Cars 2016
ŠKODA bodovala aj v kategóriách výhodný pomer ceny a hodnoty a dobré služby zákazníkom

ŠKODA pokračuje v zbieraní ocenení v prestížnych motoristických anketách na Slovensku. V čitateľskej ankete magazínu Auto motor a šport, Best Cars 2016, zaznamenali modely mladoboleslavskej značky celkovo tri víťazstvá. V súťažnej kategórii B s cenovým limitom zvíťazila v triede malých automobilov ŠKODA Fabia, v nižšej strednej triede dominovala ŠKODA Octavia a strednú triedu ovládla vlajková loď značky ŠKODA Superb. Prvenstvo zaknihovala ŠKODA aj v kategórii výhodný pomer ceny a hodnoty.

„Modely našej značky zaznamenávajú u motoristov skvelý ohlas, čo potvrdzujú aj nedávne víťazstvá vo všetkých prestížnych čitateľských anketách v motoristických médiách na Slovensku,“ hovorí Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko. „Tvrdo pracujeme na zvyšovaní kvality našich služieb, a preto si veľmi ceníme aj vnímanie značky ŠKODA v tejto oblasti. Byť na čele v spoločnosti prémiovej značky ako Mercedes, a dokonca predbehnúť v kvalite služieb BMW aj Audi, je pre nás výborným vysvedčením.“

Triedu malých automobilov v súťažnej kategórii B s cenovým limitom s obrovským náskokom ovládla ŠKODA Fabia. Do zbierky víťazstiev si tak pripísala ďalšie významné ocenenie Best Cars 2016 od magazínu Auto motor a šport. Najpredávanejšie auto na slovenskom trhu v roku 2015 je aj držiteľom prestížneho ocenenia Auto roka 2015 na Slovensku a Zlatý volant 2015 v kategórii malých automobilov.  

Víťazstvo v nižšej strednej triede v rovnakej kategórii obhájil po minuloročnom triumfe model ŠKODA Octavia. Svetový bestseller značky porazil v mimoriadne nabitom a najsilnejšom európskom segmente aj etalón triedy, model VW Golf. Na chrbát sa víťazovi pozerali aj modely Mazda 3, Seat Leon alebo Ford Focus.

Vlajková loď značky, ŠKODA Superb, zvíťazila v hlasovaní čitateľov v kategórii stredná trieda. Najlepšia ŠKODA všetkých čias žne na Slovensku jeden úspech za druhým. Pochváliť sa môže ocenením Zlatý volant 2015, vo svojej triede zvíťazila aj v ankete Auto magazín Awards 2016. V slovenskej edícii prestížnej ankety Auto roka 2016 obsadila ŠKODA Superb vynikajúce druhé miesto. Superbu patrí aj titul najoceňovanejšieho automobilu ankety Firemné auto roka 2015, keď zvíťazil hneď v dvoch kategóriách.

ŠKODA sa dostala na vrchol aj v kategórii výhodný pomer ceny a hodnoty. Značka s okrídleným šípom na kapote tak potvrdila, že pre Slovákov je tou najlepšou voľbou pri kúpe automobilu. V prestížnej spoločnosti sa ŠKODA ocitla aj v kategórii dobré služby zákazníkom, kde úspešne sekundovala prémiovej značke Mercedes na druhej pozícii. Na nižšie pozície odsunula ŠKODA aj prémiové značky BMW alebo Audi. ŠKODA bodovala aj v komunikácii, keď respondenti ankety označili reklamu značky ŠKODA za najlepšiu spomedzi všetkých značiek.
 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode