ŠKODA Superb a Fabia získali prestížne ocenenie ZLATÝ VOLANT 2015

17.11.2015 20:02

ŠKODA triumfovala v 40. ročníku slovenského kola najväčšej automobilovej ankety v Európe ZLATÝ VOLANT, ktoré vyhlasuje vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia a magazín Auto Bild. Prestížne ocenenie si v kategórii stredná trieda odniesla ŠKODA Superb, keď porazila aj modely prémiových značiek, akými sú Jaguar alebo Audi. V kategórii malých vozidiel nenašla premožiteľa ŠKODA Fabia, ktorá po ocenení Auto roka 2015 na Slovensku zaznamenala ďalší významný úspech.


ŠKODA Superb získala slovenský Zlatý volant v kategórii stredná trieda
ŠKODA Fabia zvíťazila v kategórii malých vozidiel
ZLATÝ VOLANT – najväčšia automobilová anketa v Európe - od roku 1976

„Za celý tím značky ŠKODA na Slovensku by som sa chcel všetkým, ktorí dali našim automobilom svoj hlas, úprimne poďakovať za prejavenú dôveru. Toto prestížne ocenenie kvalít našich automobilov je pre nás mimoriadne zaväzujúce, a zároveň je skvelou motiváciou do ďalšej práce. Obzvlášť ma teší, že modely Superb a Fabia posadili na trón práve hlasujúci motoristi, teda naši terajší aj potenciálni zákazníci. Je to pre nás vynikajúca spätná väzba,“ hovorí Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.   

Slovenské kolo ankety ZLATÝ VOLANT vyhlasuje vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia a magazín Auto Bild. V aktuálnom ročníku rozhodlo o ocenení  modelov značky ŠKODA takmer 23 000 čitateľov magazínu Auto Bild a portálu Autobild.sk. V ankete bolo dokopy nominovaných 43 vozidiel v ôsmich kategóriách - malé automobily, športové vozidlá, kompaktné autá a crossovery, stredná trieda, vany, kompaktné SUV, luxusné autá a luxusné SUV.

ŠKODA Fabia je aktuálne najpredávanejším automobilom na slovenskom trhu. Okrem aktuálneho ocenenia ZLATÝ VOLANT získala cenu Auto Roka 2015 na Slovensku a zvíťazila vo svojej kategórii aj v ankete BEST CARS 2015 magazínu Auto Motor a Šport. Za prvých desať mesiacov tohto roka sa pre ňu rozhodlo už 4 412 Slovákov. Vlajková loď značky, model ŠKODA Superb, získala v tomto roku aj ocenenie Firemné auto roka v ankete Fleet Awards 2015, a to hneď v dvoch kategóriách - automobily pre stredný aj vyšší manažment. Triumfovala tiež na tohtoročnom autosalóne v Bratislave ako najlepšie fleetové vozidlo.

Zlatý volant je súčasťou prestížneho medzinárodného ocenenia THE GOLDEN STREERING WHEEL. Ide o významnú európsku automobilovú trofej, ktorú môžu automobilky získať už od roku 1976, čo znamená, že v tomto roku sa koná jej 40. ročník.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode