ŠKODA Handy ZŤP sa predstaví v Inchebe

30.09.2015 10:43

ŠKODA Handy ZŤP: Program rozvoja dopravnej mobility osôb so zdravotným postihnutím
Sedem ŠKODA Handy ZŤP centier na Slovensku

ŠKODA Handy ZŤP na výstave SLOVMEDICA a NON-HANDICAP v bratislavskej Inchebe v dňoch 1.-2. októbra 2015 v hale A1
Už viac ako štyri roky prináša spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko riešenia pre rozvoj dopravnej mobility osôb so zdravotným postihnutím a ich integráciu prostredníctvom projektu ŠKODA Handy ZŤP. Na Slovensku aktuálne pôsobí už sedem centier ŠKODA Handy ZŤP. Cenné rady poskytnú odborníci z centier aj návštevníkom výstavy SLOVMEDICA a NON-HANDICAP v bratislavskej Inchebe v dňoch 1.-2. októbra 2015 v hale A1. Záujemcovia si môžu okrem iného pozrieť aj špeciálne upravený automobil a trenažér, ktorý simuluje ručné riadenie.


Program ŠKODA Handy ZŤP sa predstaví v prvých októbrových dňoch na výstave SLOVMEDICA a NON-HANDICAP v bratislavskej Inchebe. Návštevníkom stánku v hale A1 bude k dispozícii nielen špeciálne upravené vozidlo a trenažér simulujúci ručné riadenie, ale aj poradcovia zo špecializovaných ŠKODA Handy ZŤP centier. Záujemcom poskytnú informácie z oblasti legislatívy a financovania vozidiel pre ZŤP a taktiež cenné rady ako si vybrať vhodný automobil a úpravu zohľadňujúcu rozsah a druh hendikepu. Na návštevníkov čaká aj tombola, občerstvenie a zaujímavé darčeky.

 „Teší nás rastúci záujem o služby v ŠKODA Handy ZŤP centrách, ktoré pomáhajú zdravotne postihnutým ľuďom viesť plnohodnotný a aktívny život. Rád by som srdečne pozval všetkých do našej expozície, kde sú odborníci z centier pripravení nielen zodpovedať všetky otázky, ale aj poradiť a navrhnúť riešenia,“ hovorí Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Držiteľom preukazu ZŤP, bez ohľadu na druh postihnutia, ponúka pomoc pri riešení dopravnej mobility už sedem špecializovaných ŠKODA Handy ZŤP centier na Slovensku. Každé centrum ponúka širokú škálu benefitov. Odborníci v centrách poradia držiteľom ZŤP preukazu, na čo všetko majú nárok, či už vo forme príspevkov na kompenzáciu, zľavy z ceny automobilu alebo ďalších služieb. Cenné rady poskytnú pri kúpe a prípadnej úprave nového auta, zohľadňujúcej druh a rozsah zdravotného postihnutia. Benefitom je aj následná profesionálna servisná starostlivosť tak o nové, ako aj ojazdené vozidlá. Centrá sú vybavené aj trenažérom simulujúcim ručné riadenie auta.

V priestoroch autorizovaných partnerov ŠKODA AUTO ponúkajú služby programu ŠKODA Handy ZŤP spoločnosti IMPA Bratislava, Porsche Bratislava, Todos Bratislava, Autoprofit v Galante, EUROMOTOR v Banskej Bystrici, PO CAR v Prešove a IMPA v Žiline. Gestor projektu, spoločnosť AV Mobilita, otvoril už aj prvý kamenný showroom ŠKODA Handy ZŤP v Záhorskej Bystrici. Showroom ponúka komplexnú prezentáciu jednotlivých centier, ich služieb a benefitov pre držiteľov preukazov ZŤP. Spoločnosť bude na výstave v bratislavskej Inchebe prítomná aj s cieľom nadviazať nové partnerstvá s organizáciami zaoberajúcimi sa integráciou ZP a ZŤP osôb. S projektom sa môžu záujemcovia oboznámiť aj v iných mestách, kde sa jednotlivé centrá prezentujú na rôznych kultúrnych, spoločenských alebo športových podujatiach.

Všetky informácie o programe ŠKODA Handy ZŤP sú k dispozícii na stránke www.skoda-auto.sk alebo www.avmobilita.sk.
 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode