Škoda Auto Slovensko prináša výhody veľkých firiem aj malým firemným zákazníkom už pri odbere jedného vozidla

13.10.2023 12:43

› Škoda prináša výhody veľkoodberateľov aj pre malých či začínajúcich podnikateľov
› Široká paleta modelov dostupná aj ihneď v rámci skladových zásob
› Nadštandardný servis a množstvo benefitov už pri odbere jedného vozidla

 

Spoločnosť Škoda Auto Slovensko predstavuje zvýhodnenú fleetovú ponuku pre firemných zákazníkov, v rámci ktorej prináša výhody pre veľké firmy aj menším či začínajúcim firmám. Firemné flotily totiž dlhodobo tvoria na Slovensku významnú časť klientely, čo dokazujú aj tohtoročné štatistiky registrácií nových vozidiel. Škoda na Slovensku je dlhodobým lídrom v tomto segmente, tento rok s počtom 10 157 dodaných vozidiel pre firemnú klientelu z celkového počtu 13 407 registrovaných automobilov za prvých deväť mesiacov tohto roka. Firemným zákazníkom ponúka zvýhodnenie už od odberu jedného vozidla, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody.

Sme si vedomí, že vozidlá značky Škoda sú medzi slovenskými firemnými klientmi najobľúbenejšou voľbou, a to pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vysokú zostatkovú hodnotu. Nezameriame sa pritom iba na veľkých klientov, ale ponúkame fleetové zvýhodnenie aj pre tých malých podnikateľov. Zvýhodnenú ponuku tak získa každý firemný zákazník, ktorý sa rozhodne vybaviť svoju firemnú flotilu minimálne jedným vozidlom značky Škoda,“ uviedol Jan Procházka, vedúci predaja Škoda Auto Slovensko a dodal: „Okrem toho sa môžu firemní zákazníci – malí i veľkí – tešiť na množstvo ďalších výhod, ako je napríklad najširšia sieť autorizovaných servisov, bezkonkurenčne rýchle dodacie lehoty dielov, špičkovo vyškolený servisný tím a rýchlosť opráv, ktorá v prípade servisu znižuje prestoje služobných vozidiel zákazníka na nutné minimum.

Vozidlá značky Škoda charakterizujú mimo výhodných ekonomických aspektov prevádzky a vynikajúceho pomeru ceny a úžitkovej hodnoty tiež vysoká úroveň komfortu a nadštandardné priestorové parametre. Vozidlá zároveň plnia najvyššie bezpečnostné nároky a zaujmú radom moderných technologických riešení, ako aj špičkovými bezpečnostnými asistentmi. Nezávislé štúdie a skúsenosti odborníkov zároveň opakovane potvrdzujú vysokú zostatkovú hodnotu vozidiel Škoda, ktorá tvorí zásadnú položku kalkulácie celkových nákladov. Škoda Auto Slovensko ponúka vo svojej palete modelov ako ekonomické, tak aj ekologické riešenia, ktoré optimalizujú spotrebu energie a šetrne pristupujú k životnému prostrediu.

Firemní zákazníci oproti retailovým zákazníkom detailnejšie sledujú všetky parametre, ktoré sa týkajú celkových nákladov na vlastníctvo vozidla. Obstarávacia cena je v tomto ohľade preto len jednou z položiek, ktoré tvoria celkový obraz ekonomickej stránky vlastníctva daného automobilu. Značka Škoda je najsilnejším hráčom v segmente firemných vozidiel práve preto, že firemní zákazníci si veľmi dobre dokážu spočítať, že naše autá sú pre nich ekonomicky tou najlepšou voľbou. Na začiatku dostanú zaujímavé zvýhodnenie kúpnej ceny, v rámci prevádzky dostávajú kvalitný, rýchly a regionálne dostupný servis za rozumnú cenu a na konci ešte vozidlo Škoda predajú lepšie a rýchlejšie. Preto je značka Škoda tou najlepšou voľbou,“ vysvetlil Jan Procházka.

Obľúbenou voľbou medzi firemnými zákazníkmi je vozidlo Škoda Octavia, ktoré je na Slovensku dlhodobo voľbou číslo jeden, a ktoré dnes môže zákazník získať bez zbytočne dlhého čakania. Dodacie lehoty sa postupne skracujú a množstvo vozidiel je možné odobrať aj zo skladových zásob. Výborným tipom, ako možno skresať prevádzkové náklady sú čisto elektrické modely Enyaq a Enyaq Coupé. Vozidlá Škoda navyše disponujú šikovnými Simply Clever riešeniami, ktoré prinášajú neoceniteľnú pridanú hodnotu pri každodennom využívaní vozidiel zamestnancami.

Modelový príklad financovania formou operatívneho leasingu ŠKODA BEZ STAROSTÍ

Vozidlo: Škoda Octavia Combi 2.0 TDI 85 kW, 6-stupňová manuálna prevodovka

Cenníková cena: 29 260 eur s DPH

Bez akontácie

Dĺžka financovania: 48 mesiacov

Ročný nájazd: 10 000 km

Mesačná splátka: 437 eur s DPH (364 eur bez DPH)

Mesačná splátka zahŕňa povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, registráciu vozidla, cestnú daň, pravidelnú predpísanú údržbu vozidla a pneumatík – vrátanie uskladnenia a prezutia. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné Služby Slovensko, s.r.o.

 

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode