ŠKODA AUTO Slovensko predstavila nového fleetového manažéra

05.01.2017 10:16

 Oddelenie Veľkoodberov v spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko od 1. decembra 2016 riadi Miroslav Rázus. Skúsený manažér nahradil na pozícii Miroslava Račáka, ktorý v ŠKODA AUTO Slovensko pôsobil vyše 17 rokov.  

„Je pre mňa výzvou budovať dobré a lojálne vzťahy s firemnými zákazníkmi, ktorí sú pre našu značku mimoriadne dôležití. ŠKODA je lídrom vo fleetovom segmente na Slovensku s bezkonkurenčnou ponukou služieb a poradenstvom pri vytváraní a spravovaní firemných flotíl. Teším sa, že môžem byť súčasťou silného tímu tak úspešnej automobilovej značky,“ hovorí Miroslav Rázus, MBA.

Celá pracovná kariéra Miroslava Rázusa je spätá s automobilmi. V druhej polovici deväťdesiatych rokov začal pracovať pre RENAULT, neskôr prešiel k značke OPEL. Bohaté skúsenosti s prácou v automobilovom biznise následne využil v spoločnosti Arval Slovakia, s.r.o., poskytujúcej operatívny leasing automobilov. Od konca roku 2010 až po nástup do spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko v nej zastával funkciu Procurement & Remarketing Manager.

V spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko bude na pozícii manažéra oddelenia Veľkoodberov zodpovedný za jeho strategické riadenie a rozvoj. Rovnako tak bude mať Miroslav Rázus na starosti komunikáciu s firemnými zákazníkmi a autorizovanými partnermi, ako aj plnenie obdchodných cieľov značky ŠKODA na Slovensku v dôležitom fleetovom segmente.

Na pozícii nahradil Miroslava Račáka, ktorý v ŠKODA AUTO Slovensko úspešne pôsobil od roku 1999.  
 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode