Škoda Auto na výročnej tlačovej konferencii predstaví hospodárske výsledky a poodhalí nový elektromobil

13.03.2024 07:46

› Priamy prenos prebehne v piatok 15. marca od 10:00 hod. a bude dostupný na webovej stránke Škoda Storyboard a na profiloch spoločnosti na sociálnych sieťach
› Škoda Auto predstaví finančné údaje za rok 2023 a načrtne vývoj a strategické plány do budúcnosti
› Automobilka vôbec prvýkrát poodhalí dizajn úplne nového elektromobilu

Škoda Auto bude tohtoročnú výročnú tlačovú konferenciu vysielať online v piatok 15. marca o 10:00 SEČ. Priamy prenos bude k dispozícii na stránke Škoda Storyboard a na oficiálnych profiloch spoločnosti na sociálnych sieťach. Automobilka predstaví kľúčové finančné ukazovatele za rok 2023 a poskytne výhľad na budúci vývoj a strategické plány. Škoda Auto sa okrem toho podelí o exkluzívnu ukážku dizajnového konceptu svojho pripravovaného plne elektrického automobilu.

Klaus Zellmer, predseda predstavenstva spoločnosti Škoda Auto, sa zameria na aktivity a výsledky spoločnosti za uplynulý finančný rok. Okrem toho vystúpi Holger Peters, člen predstavenstva za oblasť financií, IT a právnych záležitostí, ktorý poskytne podrobnejší prehľad hlavných finančných ukazovateľov. Martin Jahn, člen predstavenstva pre predaj a marketing, bude analyzovať výsledky predaja spoločnosti a podrobnejšie predstaví vývoj na zahraničných trhoch.

V druhej časti budú členovia predstavenstva spoločnosti Škoda Auto odpovedať na otázky novinárov. Otázky je možné zasielať vopred e-mailom na adresu media@skoda-auto.cz alebo prostredníctvom platformy Sli.do počas živého vysielania, a to až do začiatku časti otázok a odpovedí.

Médiá môžu priamy prenos z výročnej tlačovej konferencie spoločnosti Škoda Auto prenášať aj prostredníctvom vlastných kanálov, a to pomocou embed kódu.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode