SEAT sa stal prvým automobilovým výrobcom, ktorý má aplikáciu CarPlay pre iPhone v App Store

15.08.2016 18:00

Aplikácia DriveApp uľahčuje konektivitu a používanie vozidla
Aplikácia umožňuje zobrazovať a ovládať obsah telefónu iPhone prostredníctvom systému infotainmentu
SEAT pokračuje vo vývoji ekologického systému mobility

SEAT urobil ďalší krok v oblasti automobilovej konektivity tým, že ako prvá automobilová značka na svete má aplikáciu kompatibilnú s CarPlay. Aplikácia SEAT DriveApp, vyvinutá pre operačný systém Apple iOS, je teraz k dispozícii v App Store a umožňuje zobrazovať a ovládať obsah iPhone prostredníctvom dotykového monitora systému infotainmentu. Aplikácia je už dostupná v Španielsku a v najbližších týždňoch príde aj na ostatné trhy, kde sa predávajú automobily značky SEAT.

S aplikáciou SEAT DriveApp majú zákazníci prístup k prevádzkovým dátam vozidla na uľahčenie prevádzky. Aplikácia napríklad upozorňuje vodiča na plánované servisné úkony, informuje ho o tlaku vzduchu v pneumatikách alebo avizuje ponuky najbližších autorizovaných predajcov SEAT. O niekoľko týždňov bude aplikácia aktualizovaná, čím sa ďalej rozšíri rozsah poskytovaných funkcií a služieb.

Aplikácia SEAT DriveApp bola kompletne vyvinutá v technickom centre SEAT, ktoré je hlavným technologickým motorom španielskej nadnárodnej značky v oblasti vývoja a zdokonaľovania konektivity. SEAT sa usiluje vytvoriť ekologický systém mobility a posunúť sa od tradičného výrobcu automobilov na poskytovateľa komplexných služieb v oblasti individuálnej mobility.

SEAT už teraz ponúka technológiu FullLink na integráciu prístrojov iPhone kompatibilných s protokolom CarPlay a smartfónov využívajúcich operačný systém Android vo zvláštnych modeloch Connect v rámci všetkých modelových radov. Konektivita v modeloch SEAT prináša ich vodičom významné benefity, umožňuje im napríklad skontrolovať technický stav vozidla na diaľku a vytvoriť bezpečné spojenie so sociálnymi sieťami počas jazdy.

SEAT bol prvou značkou ktorá zaviedla technológiu integrácie smartfónu kompatibilnú s CarPlay, Android Auto a MirrorLink, pričom v ostatných dvoch rokoch vystavovala svoje technológie konektivity na svetovej výstave Barcelona Mobile World Congress.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode