Rafael Nadal je celosvetovým ambasádorom značky Kia ďalších 5 rokov

07.05.2015 10:03⦁    Rafael Nadal a Kia Motors predĺžili úspešnú spoluprácu až do roku 2020
⦁    Nadal bude tvárou značky Kia v celosvetových reklamných a mediálnych kampaniach

Spoločnosť Kia Motors predĺžila zmluvu so španielskou tenisovou hviezdou Rafaelom (Rafa) Nadalom, ktorý bude ďalších päť rokov pokračovať v roli celosvetového ambasádora automobilovej značky Kia. Nadal, bývalá # 1 vo svete, ktorý doposiaľ vo svojej kariére vyhral 14 grandslamových turnajov, spolupracuje so značkou Kia od roku 2006. Nadal je jedným z najpopulárnejších športovcov na svete.
Nové partnerstvo znamená, že Rafa bude pokračovať v propagácii mladistvých a dynamických hodnôt značky vrátane ich vysoko kvalitných modelov po celom svete. 28-ročný Nadal sa bude i naďalej objavovať v celosvetových reklamných kampaniach v televízii, tlači a sociálnych médiách. Taktiež pomôže propagovať značku Kia svojou účasťou na medzinárodných turnajoch, vrátane grandslamového Australian Open, kde je Kia hlavným sponzorom, ako aj na veľkých medzinárodných automobilových výstavách.
Počas posledných deviatich rokov spolupráce sa španielsky tenista zúčastnil niekoľkých akcií po celom svete, vrátane osobnej účasti v niekoľkých videách a TV spotoch, či predajom svojho modelu Kia pro_cee’d na charitatívne účely.
Rafael Nadal pri tejto príležitosti uviedol: „Kia Motors sa stáva jednou z top automobilových značiek, ktorá sa počas rokov výrazne zmenila a posunula dopredu. Bola to zábava spolupracovať s tímom Kia a som veľmi rád, že naša spolupráca bude pokračovať ďalších päť rokov. Teším sa na nové impulzy, ktoré nám spolupráca v budúcnosti prinesie."
Thomas Oh, výkonný viceprezident a prevádzkový riaditeľ Kia Motors Corporation dodáva: „Rafa je dokonalým ambasádorom značky Kia, ktorý sa snaží zviditeľniť značku v celosvetovom meradle. Stelesňuje impulzívnosť a dynamiku vo všetkom, čo robí a práve toto sú charakteristické črty našich modelov. Sme radi, že naša spolupráca s ním bude pokračovať najbližších päť rokov.“
Rafael Nadal vletel do svetového tenisu ako raketa, keď debutoval medzi profesionálmi v roku 2001 ako 15-ročný. Do svojich 20 rokov stihol na okruhu ATP vyhrať 10 turnajov a na svojom konte má už viac ako 720 víťazných zápasov. Zatiaľ posledným grandslamom, na ktorom nenašiel premožiteľa, bol minuloročný French Open, a práve týmto titulom sa zaradil na druhé miesto v počte vyhraných grandslamových turnajov v dvojhre v celej tenisovej histórii.
 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode