R.S. Performance: nový rad technického príslušenstva a produktov navrhnutých pre komunitu Renault Sport

07.12.2018 08:00

Zákazníci Renault Sport si kúpou vozidla zaobstarávajú oveľa viac; zaradia sa do komunity a ponoria sa do horiacej vášne pre motoristický šport, ktorý je súčasťou DNA značky Renault od jej založenia. Z tohto dôvodu sa divízia Renault Sport rozhodla prehĺbiť túto vášeň novými produktami navrhnutými pre ešte intenzívnejšie prežitie vášne k R.S.

Touto ponukou sa svet Renault Sport vyladil úplne: na trati, na ceste alebo v dielni, od návrhu po prevedenie a od náradia až po športové sedadlá.

Pod označením R.S. Performance, Renault Sport prináša dve rôzne ponuky, ktoré sa navzájom dokonalo dopĺňajú:

rad príslušenstva, ktorý zachytáva podstatu pretekov a zameriava sa na nadšencov, ktorí chcú zlepšiť svoje pretekárske skúsenosti na kolesách svojich R.S. vozidiel

rad merchandise produktov, od klasických reklamných až po nástroje do dielne, pre nadšencov a profesionálov, ktorí sa chcú hlbšie ponoriť do sveta Renault Sport

Tieto dva rady doplnkových produktov sú teraz k dispozícii v oficiálnom internetovom obchode na webovej stránke renaultsport.com.

“S týmto radom technického príslušenstva a produktov reagujeme na silný dopyt, ktorý vyjadrila naša komunita. Za posledných 40 rokov sa spoločnosť Renault Sport snažila ponúknuť svojim vášnivým nasledovníkom prostredie, v ktorom môžu využívať potenciál svojho auta v najlepších možných podmienkach, či už súťažia v jednorázových pretekoch, alebo na dni Renault Sport Track. Teraz rozširujeme toto prostredie, aby mohli svoju vášeň v každodennom živote alebo na trati prežívať ešte intenzívnejšie.”

Patrice Ratti, Managing Director Renault Sport Cars R.S. Performance:

produktový rad, na ktorý čaká každý fanúšik pretekov Renault Sport uviedol na trh R.S. Performance pre majiteľov vozidiel Renault R.S., ktorí chcú obohatiť svoje pretekárske skúsenosti. Tento produktový rad vypĺňa medzeru medzi športovou a súťažnou sériou, ktorá dokonalo spĺňa očakávania nadšencov, ktorí hľadali väčší štýl a výkonnosť. Podstata pretekov je dotiahnutá do dokonalosti!

Vďaka produktom R.S. Performance si teraz môžu nadšenci vytvoriť "svoje vlastné R.S. auto".

Ponuka je určená výhradne na jazdu na pretekárskej trati.

Ponuka R.S. Performance je od dnes spustená pre model Clio IV R.S., postupne bude dostupná aj na väčšine R.S. modelov:

Štýlové diely: prémiové a veľmi exkluzívne výrobky, ako napríklad R.S. Performance karoséria, inšpirovaná koncepčným vozidlom Clio R.S.16, ktorá je k dispozícii v limitovanom počte 250 kusov alebo disky kolies Turini, ktoré sú k dispozícii v brilantnej čiernej a červenej farbe

Výkonné diely: športové sedadlá z uhlíkových vlákien, výfukové potrubie, vysoko výkonné brzdy, zavesovacie systémy a ešte oveľa viac. Tieto diely sú navrhnuté špeciálne na pretekársku trať, na ktorej dodávajú lepší výkon.

R.S. Performance je k dispozícii výlučne v internetovom obchode Renault Sport na webovej stránke renaultsport.com.

“R.S. Performance je produktový rad, ktorý preklenuje medzeru medzi športovými a pretekárskymi vozidlami. Je to náš spôsob, ako dávať milovníkom trati všetko, čo potrebujú na prispôsobenie vozidla Renault Sport. Vytvorenie krásneho a vysoko výkonného pretekárskeho automobilu môžu teraz majitelia R.S. robiť so zárukou kvality a servisu Renault Sport.”

Guillaume Calvar, R.S. Performance Project Manager at Renault Sport Cars

Rad Renault Sport produktov

Vzťah medzi Renault Sport a jeho zákazníkmi je viac ako len jazdenie. Zahŕňa tiež silnú väzbu s vozidlom a záväzok k spoločnej filozofii. Aby si zákazníci mohli naďalej vychutnávať tento vzťah, keď sa zdvihnú zo svojich sedadiel, Renault Sport im teraz ponúka exkluzívnu radu produktov od bežných reklamných predmetov až po nástroje do dielne.

Podporovaný rozsiahlymi skúsenosťami z motoristického športu sa Renault Sport spojil s poprednými výrobcami týchto zariadení, aby vytvorili komplexný a moderný sortiment, ktorý odráža záväzok dodržiavať najvyššie priemyselné štandardy. Celá škála nástrojov do dielní teraz nesie identitu značky Renault Sport: vozík na náradie, súpravu náradia, striekacia pištoľ s obmedzeným počtom verzií, garážový zdvihák, výklopný zdvih, momentový kľúč a iné.

Táto séria produktov je k dispozícii na internetovom obchode Renault Sport a v predajnej sieti Renault.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode