Príjemné uvoľnenie a čistá myseľ? DrWITT RELAX má na to recept

02.11.2019 08:26

 Nech sa už venujete akémukoľvek športu, nemali by ste podceňovať ani čas potrebný na oddych a uvoľnenie. Vhodne zvolená kombinácia minerálov a vitamínov vám pomôže zregenerovať nielen svaly, ale aj unavenú myseľ. Odbúrajte stres pomocou vitamínovej minerálnej vody pre športovcov a aktívnych ľudí DrWITT RELAX!

DrWITT RELAX s príchuťou čierna ríbezľa, brusnica & ibištek obsahuje horčík a vitamíny B1, B6 a B12, ktoré prispievajú k zníženiu miery vyčerpania a k celkovej psychickej pohode. V jednej fľaši sa nachádza viac ako 100% doporučeného denného príjmu vitamínu B6 a B12 a viac ako polovica doporučeného denného príjmu horčíka.

A prečo je pre celkové uvoľnenie organizmu dôležitá práve táto kombinácia? Vitamíny B sú nevyhnutné pre správne fungovanie nervového systému, pomáhajú pri poruchách spánku, depresívnej nálade, či nervozite. Horčík je naopak potrebný pre správne fungovanie svalov a prenos nervových vzruchov. Jeho príjem tiež dokáže znížiť únavu a prispieť k správnemu psychologickému fungovaniu.

Vitamínová minerálna voda DrWITT RELAX je navyše doplnená o výťažok jednej z najstarších bylín tradičnej medicíny-citrónovej trávy. Tá má potenciál uvoľniť kŕče a upokojiť nervy.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode