Pre zachovanie sviežej a vyživenej pokožky aj v priebehu teplých letných dní a pobyte pri vode sú tuprírodné sprchové gély Frosch Senses

14.05.2024 18:36

Väčšiu intenzitu pobytu v prírode a vo vode pomôžu pokožke riešiť prírodné sprchové gély Frosch Senses. V priebehu teplých letných dní trávime viac času v prírode, pri športových aktivitách alebo pri vode, mori. Sprchujeme sa aj niekoľkokrát denne, a práve preto nie je jedno, aký prípravok pre starostlivosť o svoje telo používame. Dôležité je, aby nám zbytočne pokožku nevysúšal a nespôsoboval alergéne reakcie. Práve prírodné zloženie sprchových gélov Frosch Senses sa vie šetrne postarať o našu pokožku. Gély sú obohatené o panthenol pre hydratáciu pokožky, ktorú šetrne umývajú a zanechávajú krásne hebkú. Vďaka vyváženému zloženiu sú vhodné pre každodenné použitie aj pre citlivú pokožku. Frosch Senses možno vyberať z povzbudzujúcich ovocných vôní Granátového jablka alebo Kvetu pomaranča a ďalej Aloe vera, ktorý svojou jemnou vôňou naopak upokojuje a uvoľňuje od každodenného stresu. Novinkou tejto rady pre tento rok jsou pak Frosch EKO Senses Sprchový gél Citron Mäta

Frosch EKO Senses Sprchový gél Ibištek. Frosch myslí tiež na mužov, ktorí určite ocenia Frosch Senses Sprchový gél pánsky 3v1. Výrobok s morskými minerálmi a sviežou vôňou má praktické balenie a je ph neutrálny. Je vhodný ako pre starostlivosť o vlasy, tak tvár a celé telo. Sprchové gély Senses sú dostupné tiež vo variante pre deti. Majú naviac povzbudzujúce vône, ktoré pozitívne naladia myseľ a doprajú zaslúženú relaxáciu.

 

Hľadáte sprchový gél, ktorý sa stará o pokožku, má prírodné zloženie, je šetrný k životnému prostrediu a v neposlednom rade príjemne vonia? Potom objavte prírodné sprchové gély Frosch bez chémie a s neutrálnym pH, vďaka ktorým bude vaša pokožka po sprche jemná a hebká. V našej ponuke nájdete ako sprchové gély pre ženy, tak aj pánske sprchové gély a tiež sprchové gély, ktoré svojím zložením zodpovedajú potrebám jemnej detskej pokožky. Doprajte svojej pokožke pri sprchovaní tú najlepšiu starostlivosť zrodenú v prírode,“ uvádza Markéta Terčová, obchodná a marketingová riaditeľka značky Frosch.

Novinka

 

Frosch EKO Senses Sprchový gél Ibištek pre neodolateľný pocit leta

Vychutnajte si sprchovanie s prírodným sprchovým gélom a rozvoňajte svoju kúpeľňu príjemnou vôňou ibišteka. Limitovaná edícia rady Frosch Senses vám spríjemní letné dni a zanechá pokožku jemnú a hydratovanú. Získajte krásne jemnú a hebkú pokožku, vďaka starostlivosti behom každej sprchy. Odporúčaná cena 300 ml balenia je 3,44 Eur.

 

 

Novinka

Frosch EKO Senses Sprchový gél Citrón a Mäta

Vychutnajte si sprchovanie na maximum a nabuďte sa sviežou vôňou citrónu a mäty a užite si sprchovanie so starostlivosťou prírodného sprchového gélu, ktorý je šetrný k pokožke. Odporúčaná cena 300 ml balenia je 3,44 Eur. Tento gél sa vyrába rovnako v praktickom cestovnom balení 50 ml za cenu 2, 39 Eur a rovnako ako náhradná náplň 500 ml za cenu 3,44 Eur.

Stálicami na trhu Frosch EKO Senses Sprchový gél sú potom Granátové jablko, Kvet pomaranča a Aloe vera 

 

Rada sprchových gélov Frosch Senses 300 ml má šetrnú receptúru na báze prírodných látok s neutrálnym pH 5,5. Zloženie je obohatené o panthenol pre hydratáciu pokožky. Dermatologické testy potvrdzujú výbornú znášanlivosť sprchového gélu aj u citlivej pokožky. Krásne sviežo vonia a nezaťažuje prírodu. Frosch EKO Senses Sprchový gél Granátové jablko a Aloe vera sú vyrábané ešte aj vo variante náhradnej náplne. Odporúčaná cena všetkých, ako 300ml balení, tak aj cena náhradných náplní 500 ml je 3,44 Eur.

Frosch Senses Sprchový gél pánsky 3v1

Frosch Senses Sprchový gél pánsky 3v1 s morskými minerálmi a príjemnou sviežou vôňou mora doplnil ponuku sprchových gélov pre celú rodinu. Umývací gél Frosch Senses so zložením na rastlinnej báze sa šetrne postará o vašu pokožku. Je obohatený o panthenol pre hydratáciu pokožky, ktorú šetrne umýva a zanecháva krásne hebkú. Vďaka vyváženému zloženiu je vhodný pre každodenné použitie aj pre osoby s citlivou pokožkou. Zloženie 3v1 označuje využitie ako pre telo, tvár aj vlasy. Gély majú neutrálne pH pokožky 5,5. Odporúčaná cena výrobku 300 ml je 3,44 Eur. K dostaniu je aj variant ekologická náhradná náplň 500 ml za rovnakú cenu. 

 

Frosch Senses Detské sprchové gély a šampóny sú vyvinuté s receptúrou zaisťujúcou extra jemnú starostlivosť pre citlivú pokožku detí. Výťažky z pšeničného proteínu uľahčujú rozčesávanie detských vláskov a dodávajú im vitalitu. Jemné zloženie neštípe v očiach pri umývaní vláskov a je pH neutrálne. Frosch Senses sprchový gél a šampón pre deti je k dostaniu v 3 farebných prevedeniach – ružovej, zelenej a modrej. Odporúčaná cena je 3,44 Eur.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode