Pracujte lepšie, žite lepšie: Interstar novej generácie

07.02.2024 16:06

 • Nissan Interstar novej generácie sa po prvýkrát v histórii predstavuje s plne elektrickým pohonom - Interstar-e - okrem dieselovej verzie dostupnej aj pre európskych zákazníkov

 • S rýchlym nabíjaním D/C, ktoré dosahuje impozantný dojazd 252 km za 30 minút, ťažnou kapacitou 2500 kg a širokou škálou derivátov a veľkostí karosérie je Interstar-e ideálnym partnerom pre podniky všetkých veľkostí.

 • Dieselová verzia tohto nového modelu ponúka deväťstupňovú automatickú prevodovku s vysokým krútiacim momentom a najlepšiu spotrebu paliva v triede

  Predstavujeme novú generáciu Nissanu Interstar, veľkej dodávky, ktorá bola skonštruovaná a zdokonalená tak, aby sa stala najmodernejším prírastkom do portfólia ľahkých úžitkových vozidiel Nissan (LCV). Tento model sa vyznačuje nielen väčšími rozmermi a všestrannosťou, vďaka čomu sa dáprispôsobiť tak, aby bol rovnako jedinečný ako zákazníci, ktorým slúži, ale je to aj prvá veľká dodávka Nissan dostupná so 100 % elektrickým pohonom bez kompromisov na úkor výkonu.

  Dokonalý spoločník pre každodenného hrdinu

  Úplne nový Nissan Interstar je prispôsobený rôznorodým a špecifickým potrebám podnikov všetkých tvarov a veľkostí a jeho prioritou je efektívnosť, maximálna kapacita a spokojnosť zákazníkov. Jeho výrazná predná mriežka, ktorá sa môže pochváliť dizajnom, ktorý pripomína nákladné vozidlo, umocňuje trvanlivé a kvalitné spracovanie. Interstar sa zameriava na praktickosť a výkon a je stelesnením spoľahlivosti a sily pre každodennépotreby na cestách.

  Interstar sa dodáva so štandardnou zárukou Nissan na 5 rokov alebo 160 000 kilometrov, resp. 8 rokov alebo 160 000 kilometrov na batériu Interstar-e, čo zaručuje pokoj na každej ceste.

  Pracujte lepšie, žite lepšie

  Úplne nový Interstar-e, prvá plne elektrická veľká dodávka Nissan, poskytne udržateľnejšiu jazdu bez kompromisov na úkor výkonu - 87 kWh batéria zabezpečí maximálny dojazd viac ako 460 kilometrov a umožní používateľom dostať sa za klientom bez toho, aby sa museli obávať dĺžky dojazdu. Nabíjanie D/C od spoločnosti Nissan ponúka rýchle možnosti, dobíjanie až 252 km len za 30 minút, a verziu na kratšie misie so 40kWhbatériou na približne 200 km. Zároveň jeho možnosti nabíjania A/C zabezpečujú nabíjanie v depe od 10 do 100 % za menej ako 4 hodiny.

  Interstar-e je model určený predovšetkým na jazdu v mestách, preto spĺňa všetky mestské predpisy týkajúce sa znečistenia a kvality ovzdušia, čím poskytuje používateľom istotu, že

page2image43055328

sa pohybujú v mestách, kde sa dbá na ochranu životného prostredia, a pomáhajú udržiavať spoločnosť v pohybe.

Či už hľadáte dostatočný dojazd na jedno nabitie alebo úspornú naftovú variantu, nová generácia Interstaru vám pomôže. Nový model bude vybavený špičkovou aerodynamikou vo svojej triede s 20 % znížením odporu vzduchu (SCx), čo zákazníkom pomôže ušetriť buď palivo, alebo elektrickú energiu a maximalizovať dojazd a efektivitu podnikania.

Nová generácia Interstaru sa môže pochváliť aj o 40 mm širšími bočnými dverami a o 100 mm dlhšou ložnou plochou, čo zákazníkom poskytuje ďalší dôležitý priestor na uloženie väčšieho množstva tovaru a služieb. Obávate sa balenia príliš ťažkého vybavenia? Úplne nová veľká dodávka Nissan sa môže pochváliť aj vážnou konkurencieschopnosťou v oblasti užitočného zaťaženia, ktoré dosahuje až 1,6 tony v prípade elektrickej verzie a takmer 2 tony v prípade variantov s nafotvým pohonom, takže je o to vhodnejšia pre podniky, ktoré potrebujú premiestňovať ťažký náklad.

Interstar novej generácie v dieselovej aj elektrickej verzii má maximálnu ťažnú kapacitu 2500 kg, čo umožňuje ťahať väčší sortiment výrobkov, tovaru alebo zariadení.

Od predchádzajúcich generácií sa Interstar novej generácie odlišuje aj prepracovaným interiérom, ktorý je navrhnutý s ohľadom na vodiča a cestujúcich. Odolné poťahy sedadiel spolu s vyhrievaným čelným sklom a sedadlami nielen chránia čalúnenie vozidla, ale poskytujú vodičom potrebný dodatočný komfort a oporu aj počas dlhšieho pobytu zavolantom.

Manévrovateľnosť nášho najnovšieho modelu sa tiež výrazne zlepšila, pretože v porovnaní so staršími verziami má lepší priemer otáčania -1,5 metra, čo umožňuje plynulejšie prekonávanie zložitých mestských ulíc bez toho, aby sa znížila schopnosť prepravy nákladu.

Bezpečnosť pri práci a bezpečnosť na cestách

Tak ako pri všetkých našich vozidlách, aj tu je na prvom mieste blaho našich zákazníkov. Všetky modely Interstar novej generácie sú štandardne vybavené širokou škálou bezpečnostných prvkov vrátane systému núdzového brzdenia, systému varovania pred ospalosťou a systému monitorovania tlaku v pneumatikách. Súčasťou tejto úplne novej ponuky je aj asistent pri ťahaní prívesu, ktorý zvyšuje bezpečnosť.

Náš futuristický brzdový systém s jedným brzdovým valcom tiež zabezpečuje, že brzdný výkon je vždy optimalizovaný bez ohľadu na to, aké ťažké je vozidlo. Okrem toho sa reakčný čas Interstaru pri núdzovom brzdení skrátil oproti predchádzajúcej generácii modelov na polovicu, čo vodičom poskytuje ešte väčší pokoj a umožňuje im zostať za volantom v maximálnej možnej miere v bezpečí.

Vzhľadom na to, že Nissan pokračuje v ceste k čistejšiemu, bezpečnejšiemu a inkluzívnejšiemu svetu vrátane úplnej elektrifikácie nášho radu ľahkých úžitkových vozidiel od roku 2026 - predstavuje Interstar novej generácie kľúčový krok na našej ceste, pretože radikálne meníme legendu trhu, aby vyhovovala nespočetným potrebám našich každodenných hrdinov.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode