Ponorte sa do lepšej nálady vďaka penám do kúpeľa Radox

14.09.2015 11:40

 Potrebujete sa zrelaxovať a "nakopnúť" po náročnom dni, alebo si chcete vychutnať voňavý kúpeľ, ktorý bude rozmaznávať vaše zmysly? Stačí len napustiť vaňu príjemne teplou vodou a vybrať si niektorý zo 6 variantov pien do kúpeľa Radox. Váš kúpeľový rituál môže začať .

 

Kúpeľ, či už osviežujúci v letných dňoch, alebo horúci v jesenných a zimných mesiacoch, prinášal vždy vyhľadávané uvoľnenie, či dobitie energie. S penami do kúpeľa Radox sa pritom môžete aj naladiť podľa svojich predstáv. Vďaka jedinečným kombináciám ich ingrediencií vás môže kúpeľ preniesť do exotických diaľok či navodiť pocit dokonalej relaxácie. „Vôňe priamo ovplyvňujú naše psychické rozpoloženie. Ich správnou kombináciou možno docieliť upokojenie a relaxáciu, ale aj povzbudenie a zlepšenie nálady po fyzickej, alebo psychickej námahe," hovorí masérka Magdaléna Kalivodová.

Odmeňte sa po dlhom náročnom dni zaslúženým kúpeľom s niektorou z pien Radox, ktoré pozdvihnú váš kúpeľ na rituál.

Radox tipy pre dokonalý kúpeľ:
⦁    Nalaďte sa. Vyberte si vôňu peny podľa toho, ako sa chcete cítiť. Potrebujete sa upokojiť? Spoľahnite sa na kombináciu vône rozmarínu s eukalyptom, alebo levandule s leknom. Cítite sa unavení? Čierne korenie so ženšenom vo vás prebudí silu. Chcete sa nechať rozmaznávať? Luxusnou starostlivosťou vás zahrnie nechtík s ružou, zmysly rozpáli exotický zázvor s bambuckým maslom a do magického Orientu vás prenesie lotos s kvetmi pomarančovníka.
⦁    Nájdite príjemnú teplotu. Ideálna teplota vody na kúpeľ je medzi 36,5 a 37,5 °C. Teplý kúpeľ utišuje bolesť a uvoľňuje stiahnuté svaly. Ak je voda príliš horúca, nedostaví sa požadovaný pocit odpočinku, ale naopak, podráždenie a nervozita. Chladnejší kúpeľ osviežuje, bystrí pozornosť a spevňuje svalstvo. Kúpanie vo veľmi chladnej vode ale môže spôsobiť kŕče. Pre upokojenie organizmu je ideálny vlažný kúpeľ, ktorý pôsobí psychicky sedatívne, odoberá starosti a navodzuje spánok.
⦁    Relaxujte všetkými zmyslami. Eliminujte hluk a sústreďte sa len na svoje telo. Dokonalú atmosféru podporte relaxačnou hudbou, sviečkami, či soľnými lampami.
⦁    Nechajte sa unášať. Užívajte si svoj kúpeľ a nechajte rituál pôsobiť. Po dvadsať minútovom kúpeli sa zabaľte do uteráku a vychutnávajte si jeho blahodarné účinky.

Doprajte si aj vy rituál kúpeľa s penami Radox. Vyberte si niektorý zo 6 variantov a nalaďte sa podľa svojich želaní.


Dámske peny do kúpeľa pre pocit odpočinku
STRESS RELIEF
(Upokojene)         ⦁    S rozmarínom a vôňou eukalyptu     Svieži eukalyptus a uvoľňujúci rozmarín upokojí vašu myseľ a zaplní vašu kúpeľňu vôňou čerstvého lesa.

FEEL RELAXED
(Uvoľnene)         ⦁    S levanduľou a leknom    Pripomeňte si omamnú vôňu letného večera a preplávajte lány levandule.

Dámske peny do kúpeľa pre pocit luxusu

FEEL BLISSFUL
(Blažene)         S nechtíkom a ružou
    
Sladká vôňa kvetov ruže s upokojujúcou jemnou arómou nechtíka vás zahrnie luxusnou starostlivosťou. Nechajte sa rozmaznávať .
FEEL PAMPERED
(Rozmaznávane)         S bambuckým maslom a vôňou zázvoru    
Preneste sa do exotických diaľok. Hrejivý kúpeľ s bambuckým maslom  a s vôňou zázvoru vás príjemne rozpáli a povzbudí vaše zmysly.
FEEL ENCHANTED
(Okúzlene)         S orientálnym lotosovým kvetom a vôňou kvetu pomarančovníka    
Tropická vôňa lotosu s kvetmi pomarančovníka prevonia vašu kúpeľňu Orientom. Vychutnajte si rozprávku Tisíc a jednej noci.

Pánska pena do kúpeľa pre pocit oživenia

MUSCLE THERAPY
(Povzbudenie pre vaše svaly)         S čiernym korením a ženšenom
    Povzbudzujúca korenistá vôňa čierneho korenia a ženšenu dodajú energiu vášmu telu i mysli.
⦁    
Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena pien do kúpeľa 500 ml je 4,29 €.
 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode