Pokračujúci trend v mobilite: kolobežky a bicykle

29.04.2021 20:02

Pokračujúcim trendom v oblasti mobility, ktorý umocnila padnémia, sú aj tento rok kolobežky a bicykle. Ide o efektívnu formu každodennej mobility, či už samostatne alebo v kombinácii s automobilom na ceste ku konečnému cieľu po zaparkovaní vozidla a cestou späť k nemu.

Pokračujúcim trendom v oblasti mobility, ktorý umocnila aj padnémia, sú aj tento rok kolobežky a bicykle. Ide o efektívnu formu každodennej mobility, či už samostatne alebo v kombinácii s automobilom na ceste ku konečnému cieľu po zaparkovaní vozidla.

Kolekcia BMW Lifestyle a MINI Lifestyle Collection obsahuje ponuku kompaktných kolobežiek pre malých aj veľkých.

Kolobežka BMW znamená pre spoločnosť BMW Group príklad úspešnej spolupráce so spoločnosťou Micro (vynálezca kolobežky Micro Scooter) a ďalšiu príťažlivú ukážku spojenia inovatívnej technológie ako aj špičkovej konštrukcie a dizajnu.

Nastaviteľnú mechanickú kolobežku BMW City Scooter si vďaka trojnásobne poistenému skladaciemu mechanizmu môže zobrať jazdec všade so sebou. Nízka podlaha so zabudovaným stojanom a väčšie kolesá ponúkajú excelentný komfort pri jazde do práce. Po príjazde do cieľa sa City Scooter jednoducho zloží do minimálnych rozmerov a odloží tak, aby nijako neprekážal.

Elektrická kolobežka BMW E-Scooter dostane jazdca do cieľa pri  dojazde 12 km a má maximálnu rýchlosť 20 km/h. O bezpečnosť na ceste sa starajú dva samostatné brzdové systémy ako aj zabudované predné aj zadné svetlomety. Okrem toho sa táto ľahká kolobežka (9 kilogramov) jednoducho poskladá do kompaktného tvaru, ktorý šetrí priestor. Motor s výkonom 150 W a lítiovo-iónová batéria tvoria takmer neviditeľnú súčasť podlahy a zadného kolesa, pričom nový E-Scooter je každým kúskom praktickým každodenným spoločníkom. Nabíjanie batérie kolobežky E-Scooter trvá do plného nabitia iba dve hodiny. Čierna matná farba Micro tvorí ideálny doplnok klasického modrého znaku BMW.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode