Pitný režim po celý rok!

07.09.2023 21:42

Každý deň sa nezaobídeme bez osviežujúcich drinkov, ktoré nám dodajú potrebnú hydratáciu, osvieženie a v neposlednom rade prispejú k skvelej nálade. Jednou z najdôležitejších hydratačných funkcií je udržiavanie vodnej rovnováhy v tele, čo je základná funkcia v termoregulačných procesoch. To je dôležité najmä v období extrémne vysokých teplôt. Správna hydratácia tiež výrazne ovplyvňuje zdravie našej pokožky, ktorá sa dehydratuje oveľa rýchlejšie v dôsledku neustáleho vystavenia UV žiareniu. Voda pomáha udržiavať bunky pokožky hydratované a dodáva im zdravý, pevný a žiarivý vzhľad. Ideálnym drinkom na leto je ľadový čaj, ktorý má skvelú chuť a povzbudí počas najväčších horúčav. Spraviť chutný ľadový čaj môže trvať dlho a osviežiť sa treba hneď, preto sú nové Microdinky ICE TEA ideálnou voľbou pri každej príležitosti. 

 

Novinka od watedrop® je pripravená za malú chvíľu. Stačí studená voda, kocky ľadu a vybrať si z nových príchutí ICE TEA - LEMON, PEACH a BLUEBERRY. Okrem extraktu ovocia nájdeš v každej z chutí aj dávku skutočného čaju. Či už si fanúšikom sladkej chuti broskýň v kombinácii s tradičným čiernym čajom alebo sviežej chuti citrónu a bieleho čaju, prípadne obľúbených čučoriedok a zeleného čaju - uži si každý deň s letnou náladou ICE TEA. Okrem skvelej chuti sú vyrobené z prírodných výťažkov z ovocia a rastlín, vďaka čomu sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoj denný príjem základných živín. Len s 5 kalóriami na Microdrink si môžeš vychutnať lahodný nápoj bez obáv o kalorický príjem.

Ľadové osvieženie nových Microdrinkov si vychutnáš v novej sklenenej fľaši ICE TEA, ktorá sa vďaka letnému designu bude hodiť na každý piknik. S udržateľným pitným režimom ušetríš až 98 % CO2 a plastov v porovnaní s vopred naplnenými nápojmi v 500 ml plastových fľašiach.

 

Viac informácií nájdeš na www.waterdrop.sk alebo v našom bratislavskom kiosku, v Auparku.


 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode