Ozonátor O₃ WASHER - ušetríte na pracích práškoch

11.05.2021 20:14


Ozonátor na práčku O₃ WASHER
 
v sume 329 EUR 
 
Ozonátor O₃ WASHER je ekologický ozónový systém prania bielizne, ktorý pridaním ozónu do vody zabíja baktérie, dezinfikuje látky, odbúrava oleje a nečistoty a oblečenie čistí iba studenou vodou a bez použitia aviváže alebo bielidla a s malými alebo žiadnymi čistiacimi prostriedkami. To znižuje dopad na životné prostredie a môže vám ročne ušetriť stovky eur za náklady na teplú vodu.

Existuje zdravší, bezpečnejší a inteligentnejší spôsob prania bielizne.

Riešenie - systém prania bielizne: pranie bielizne bez pracích prostriedkov, ktoré čistí vaše oblečenie iskrivo bez použitia bielidla, aviváže alebo dokonca horúcej vody! (Možno budete chcieť v niektorých prípadoch namiesto aviváže pridať do plákania štvrtinu šálky octu.

Technológia je rovnaká ako v nemocniciach a hoteloch, ale teraz je k dispozícii doma.

Výhody prania s O3 WASHER :

 • predlžuje životnosť odevov
 • eliminuje baktérie 
 • odstraňuje zápach 
 • minimalizácia čistiacich prostriedkov 
 • vyžaduje iba studenú vodu
 • zabraňuje alergickým reakciám 
 • garantované úspory 

Princíp fungovania:O₃ WASHER 

Čisté pranie je revolučný spôsob, ako ušetriť peniaze a životné prostredie pri čistení bielizne. Funguje tak, že oxiduje vodu z vodovodu a mení ju na silný čistiaci prostriedok. PureWash Pro jednoducho nasáva vzduch z bočnej strany jednotky a pomocou malej elektrickej iskry prevádza kyslík (O2) vo vzduchu na molekuly O3, ktoré sa posielajú do vody a slúžia ako oxidačné činidlá.

Molekuly O3 sú hydroxylové radikály: čo znamená, že majú nerovnomerný počet elektrónov, takže budú hľadať ďalšie molekuly, ktoré sa k nim pripoja alebo ich ukradnú - čo môže byť vo vnútri tela nebezpečné, pretože môže narušiť alebo zničiť bunky (a preto antioxidanty sú potrebné), ale vďaka tomu je mimo neho nanajvýš účinná netoxická čistiaca zmes, ktorá je oveľa lepšia pre životné prostredie, pokožku a peňaženku. Tieto nové molekuly O3 vo vode rýchlo vyhľadajú rastlinný materiál alebo iné nečistoty na vašich odevoch, na ktoré sa môžu naviazať a ktoré ich okamžite rozbijú a zničia, následne ich zmyje voda a ozón sa potom vráti späť na čistý kyslík. , a zmizne bez stopy.

Účinky pri praní:

Okrem toho, že je schopný vyčistiť a zničiť baktérie, vírusy, parazity, organické nečistoty, pachy, oleje, tuky a iné škvrny, môže silný oxidačný proces zariadenia PureWash Pro tiež výrazne znížiť alebo dokonca eliminovať plesne a plesne, ktoré majú tendenciu hromadiť sa v podložkách - jednak preto, že ozón, ktorý produkuje počas pracieho cyklu, zabíja všetky už existujúce plesne vo vnútri práčky, a jednak preto, že forma, ktorá sa potom vytvára v gumových tesneniach, je do značnej miery funkciou zvyškov pracích prostriedkov, ktoré môžu už nebude problém, pretože teraz môžete používať asi o 75% menej pracieho prostriedku.

O3-WASHER je plne automatický systém. Otvorí sa, keď je kohútik otvorený, a vypne sa 1 minútu po zatvorení. Vďaka trojitému pripojeniu sa dá ľahko pripojiť napríklad k vašej práčke. K dispozícii je ďalšia zásuvka na pripojenie sprchy a umožneni využivať vodu aj pri domácom upratovaní. LED indikátor indikuje správnu činnosť prístroja. Jeho moderný a elegantný dizajn sa perfektne hodí do vášho domova.

Tieto nástenné spotrebiče sa ľahko inštalujú (zvládnete to sami za pár minút), nevyžadujú takmer žiadnu údržbu * a sú zapojené do bežnej bytovej elektrickej zásuvky. Skvelé aj na použitie na chate - ušetrite peniaze a znížte dopad na životné prostredie!

 

Ozonátor na práčku O₃ WASHER so sprchovou hlavicou

 v sume 329 EUR

Výhody prania s O3 WASHER :
 • predlžuje životnosť odevov
 • eliminuje baktérie 
 • odstraňuje zápach 
 • minimalizácia čistiacich prostriedkov 
 • vyžaduje iba studenú vodu
 • zabraňuje alergickým reakciám 
 • garantované úspory

viac tu: https://www.biohit.sk/

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode