OMV otvára nové čerpacie stanice na diaľnici D4

07.07.2022 22:00

 

 

  • Zákazníci môžu načerpať kvalitné palivá na dvojici odpočívadiel pri Rovinke
  • K dispozícii je aj viacero elektrických nabíjacích staníc, čo majiteľom elektromobilov skráti čakanie
  • Nové čerpacie stanice prinesú tradičnú bohatú ponuku služieb ako aj skvelé pochúťky a vynikajúcu kávu v kaviarňach VIVA CAFÉ

 

Diaľnica D4 rozšírila dopravné možnosti v okolí Bratislavy a pre mnohých vodičov sa nový obchvat stal každodennou trasou. Okrem zrýchlenia cesty na ňom teraz nájdu i príležitosť doplniť si všetky druhy energie. OMV na dvojici odpočívadiel pri obci Rovinka neďaleko križovatky diaľnice s rýchlostnou cestou R7 otvára nové čerpacie stanice v oboch smeroch.

 

„Nový obchvat sa veľmi rýchlo po otvorení stal obľúbenou možnosťou vodičov, ako zrýchliť a zjednodušiť svoje cestovanie. S rastúcou intenzitou dopravy tak narastal i dopyt po kvalitných produktoch a službách. Rozhodli sme sa preto otvoriť dvojicu čerpacích staníc a veríme, že i vďaka svojej ponuke sa čoskoro stanú obľúbeným miestom všetkých motoristov,“ hovorí Miriam Fellingerová, sales manažérka OMV Slovensko.

 

Na čerpacích staniciach OMV Rovinka Juh a Sever bude k dispozícii štandardná ponuka kvalitného paliva. Pre tých, ktorí chcú dopriať svojim vozidlám to najlepšie, je k dispozícii prémiové palivo OMV MaxxMotion, ktorého receptúra spĺňa najprísnejšie kritériá automobilového priemyslu. Priamo na stojanoch si vodiči nákladných i osobných automobilov môžu načerpať i AdBlue. K dispozícii bude pre vodičov aj LPG.

 

OMV drží krok s trendmi mobility a tak budú na nových čerpacích staniciach k dispozícii aj výkonné nabíjacie stojany pre elektrické a plug-in hybridné vozidlá. Riešenie zabezpečuje spoločnosť Západoslovenská energetika, a. s., ktorá ponúka službu ZSE Drive. Nabíjacie stanice v lokalitách D4 Rovinka Juh a Rovinka Sever sú zapojené do európskych projektov NEXT-E, respektíve MULTI-E.

 

Obe lokality budú spolu ponúkať až osem ultra rýchlych nabíjacích stojanov ZSE Drive, ktoré sú vybavené konektormi CCS a CHAdeMO s výkonom až do 175 kW. Skrátia tak čas nabíjania na dojazd 200 km len na 15 minút. Okrem toho sú k dispozícii aj dva stojany s výkonom 50 a 22 kW, ktoré umožnia nabíjanie vozidiel bežnými rýchlosťami, ako aj nabíjanie konektorom Type 2 pre striedavý prúd. Energiu si tak môžu dobiť aj plug-in hybridy.

 

Nabíjacie stojany sú súčasťou európskeho roamingu HUBJeCT, takže doplniť energiu môžu aj zahraniční návštevníci s nabíjacou kartou roamingových partnerov ZSE Drive.

 

Čerpacie stanice OMV sú však i miestom na celkové načerpanie síl. V príjemnom prostredí OMV VIVA CAFÉ si návštevníci môžu dopriať už tradične chutnú VIVA kávu a kvalitnú 100 % arabicu. Občerstviť sa môžu aj bagetami, ktoré vie obsluha zapiecť v špeciálnej peci, takže pečivo je teplé a chrumkavé, no náplň je naďalej čerstvá a svieža. V ponuke sú aj hot-dogy s vysokým, až 95-percentným obsahom mäsa či iné kvalitné produkty pod značkou VIVA.

 

Na nových čerpacích staniciach môžu zákazníci samozrejme využiť aj všetky ostatné štandardné služby vrátane zakúpenia lístkov na rôzne kultúrne či športové podujatia cez Ticketportal alebo si na ne môžu nechať doručiť zásielku spoločnosťou Slovak Parcel Service.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode