OMV na vstupe do Bratislavy otvára svoju stotretiu čerpaciu stanicu na Slovensku

01.11.2022 22:40

  • Kvalitné palivá sú už k dispozícii aj na ceste medzi Vajnormi a Ivankou pri Dunaji
  • Na vodičov čaká tradičná bohatá ponuka služieb
  • Kaviareň VIVA ponúkne kompletný sortiment vrátane vynikajúcej kávy

Cesta medzi bratislavskými Vajnormi a Ivankou pri Dunaji je známa hustou premávkou. Vodiči, smerujúci do známeho veľkoobchodu, nového logistického parku alebo tí, čo ju využívajú na dochádzanie do hlavného mesta, teraz môžu načerpať kvalitné palivá i sily na novej čerpacej stanici OMV. Tá vyrástla neďaleko križovatky Seneckej cesty s novým obchvatom D4 a výrazne tak rozšíri možnosti motoristov v tejto oblasti.

 

„Táto oblasť Bratislavy zažíva prudký rast. Na území medzi dvoma diaľnicami pribúdajú obchodné prevádzky, navyše medzi hlavným mestom a seneckým okresom prechádza v tomto smere každý deň veľa vodičov. Sme veľmi radi, že už aj im môžeme ponúknuť kvalitné produkty a služby a veríme, že sa nová čerpacia stanica stane ich pravidelnou zastávkou,“ hovorí Miriam Fellingerová, sales manažérka OMV Slovensko.

 

Na čerpacej stanici OMV Ivanka pri Dunaji majú zákazníci k dispozícii štandardnú ponuku kvalitného paliva. Vodiči, ktorí chcú svojim vozidlám dopriať to najlepšie, môžu natankovať prémiové palivá OMV MaxxMotion, ktorých receptúra spĺňa tie najprísnejšie kritériá automobilového priemyslu.

 

Starostlivosť o auto sa však nekončí pri kvalitnom benzíne a nafte. Motoristi na čerpacej stanici OMV v Ivanke pri Dunaji nájdu aj umyvárku, vybavenú najmodernejšími technológiami. Pre vodičov, ktorí uprednostňujú očistu auta plne vo svojej réžii, sú k dispozícii aj samoobslužné boxy s integrovanými odstraňovačmi hmyzu. Samozrejmosťou je starostlivosť o interiér, výkonné vysávače aj silno znečistené auto rýchlo vrátia do želaného stavu.

 

Nová prevádzka je aj miestom na celkové načerpanie energie. Návštevníci si v príjemnom prostredí môžu vychutnať už tradične chutnú VIVA kávu alebo prémiovú single origin kávu Guatemala. Hlad zaženie nová ponuka hot-dogov s vysokým obsahom mäsa, či široký výber špeciálnych bagiet.

 

Členovia vernostného programu OMV SMILE & DRIVE tak majú k dispozícii ďalšiu čerpaciu stanicu, na ktorej môžu čerpať výhody za svoje body.

 

 

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode