Nový trend pitia vody-Waterdrop

07.02.2019 22:15

Na Slovensko prichádza nový trend pitia vody s  Waterdrop. Táto malá kocka s bohatou chuťou ovocia prijme úplne každého k pitiu vody. Waterdrop - mikrodrink, dodá každému poháru vody lahodnú chuť plnú botanických výťažkov a extraktov zo superpotravín z celého sveta.


Waterdrop predstavuje predovšetkým úžasnú myšlienku a veľké odhodlanie zmeniť spôsob pitia vody bez plastov, konzervantov, ale s množstvom vitamínov a antioxidantov. Je súčasťou zdravého životného štýlu. Každý pohár vody s Waterdrop sa premení na jedinečný zážitok z chuti plného ovocia. V malej kocke sú zabalené tie najlepšie a najzdravšie ingrediencie zo všetkých kútov sveta. Každý si nájde svoju obľúbenú chuť, či už acai z Brazílie, ázijsky ženšen, moringu z Indie alebo africký baobab.

Waterdrop kocky sú vytvorené granuláciou tých najjemnejších rastlinných a ovocných výťažkov, jemne zlisovaných a ekologicky zabalených. Príprava je pritom veľmi jednoduchá, stačí hodiť 5-gramovú kocku Waterdrop do pohára alebo fľaše vody a vzápätí sa z niečoho tak malého stane niečo tak veľké a bohaté - ten najlahodnejší drink plný chutí, vitamínov a antioxidantov. A to všetko je bez pridania cukru.

Waterdrop má celosvetovo jedinečnú receptúru. Jej výroba vzniká z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Následne sa spracuje v nemeckom rodinnom podniku, ktorý taktiež pestuje kvalitné produkty na svojom vlastnom poli. Starostlivo vybrané rastliny a ovocie sú špeciálnym procesom sušené a zbavené vody. Následne sú redukované na maximum ich esencie a ich výťažky sa extrahujú. Tento extrakt sa kombinuje podľa originálnych receptúr a stláča do malej kocky.

A prečo práve kocka? K tvaru mikrodrinku sa dospelo počas dlhodobého vývoja Waterdrop, ktorý je skúmaný  a vytváraný do najmenšieho detailu. Kocka je krásny a čistý geometrický tvar, ktorý dokonale skĺzne v akomkoľvek hrdle fľaše.

Tajomstvo trvanlivosti malej kocky spočíva v čerstvosti každého ovocia a výťažku rastlín, z ktorých je zložené. Neobsahuje žiadne umelé konzervačné látky pre zvýšenie trvanlivosti. Waterdrop, teda ovocie a rastlinné výťažky, sa rozpustia až po kontakte s vodou. Zárukou bezpečnosti ingrediencií a ich absolútnej čerstvosti bez umelých konzervačných látok je balenie každej kocky jednotlivo.

Waterdrop je neoddeliteľnou súčasťou každej kabelky, písacieho stola a dennodenného života. Ponúka sa v rôznych chutiach, ktoré povzbudia pri náročnom dni alebo naopak upokoja pred spánkom.

 

Zdravý darček na Valentína – Waterdrop RELAX

Jedinečný darček na Valentína, ktorý poteší každého nadšenca zdravého životného štýlu. Waterdrop RELAX je rafinovanou kombináciou arónie a ibišteku, ktoré dopĺňa čerešňa Acerola. Harmonická a dokonalá chuť Waterdrop RELAXhttps://akce.waterdrop.sk/ je ideálna pre pokojné chvíle po náročnom dni. Je plná vitamínov a antioxidantov.

 

Waterdrop je v ponuke so širokým sortimentom mikrodrinkov, so sklenenými fľašami, dizajnovými puzdrami na e-shope, ktorý nájdete na stránke www.waterdrop.sk


 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode