Nový Juke Dynamic prináša vášeň i možnosti prispôsobenia

18.07.2016 18:09

Spoločnosť Nissan predstavuje špeciálnu verziu crossoveru Juke určenú zákazníkom, ktorí sa neboja ukázať svoju osobnosť a jazdiť štýlovo.

 

Model Juke Dynamic je už v predaji a k dispozícii v dvoch farebných verziách exteriéru – v červenej Magnetic a v čiernej. Súčasťou jeho štandardnej výbavy je balíček na prispôsobenie ladený kompletne dočervena. Skladá sa z farebne zladených líšt predného a zadného nárazníka, ozdobných prvkov na svetlometoch, krytov vonkajších spätných zrkadiel, strešného spojlera, prahových líšt dverí a z vložiek vo výrazných 18-palcových kolesách z ľahkých zlatin.

  • Špeciálna verzia kompaktného crossoveru Nissan Juke predstavuje pre zákazníkov atraktívnu novú voľbu.
  • K dispozícii sú dve farebné vyhotovenia, štandardná výbava zahŕňa balíček na prispôsobenie ladený dočervena.
  • Vysoká úroveň štandardnej výbavy vozidla vychádza z jeho najpredávanejšej verzie N-Connecta

Na premenu exteriéru nadväzujú v kabíne vozidla dva prvky. Na novú úroveň pohodlia pozdvihnú interiér luxusné polokožené sedadlá pre vodiča i spolujazdca s čiastočne červeným čalúnením. Nový červený kryt vnútorného spätného zrkadla dodáva vozidlu osobitý i zábavný charakter a zároveň ladí so stredovou konzolou, s vetracími otvormi a obložením dverí, ktoré sú rovnako v červenej farbe. Štýl a kvalitu vozidla dokresľujú čierne velúrové rohože, na ktorých je vyšité červené logo Juke.

 

Špeciálny model Juke Dynamic je k dispozícii s ponukou dvoch najpredávanejších motorov v tomto rade – zážihového DIG-T 115 s objemom 1,2 litra (spotreba 5,8 l/100 km, emisie 130 g/km) a vznetového dCi 110 s objemom 1,5 litra (spotreba 4,1 l/100 km, emisie 107 g/km).

Model Dynamic vychádza z najpredávanejšej verzie vozidla Juke s názvom N-Connecta a vďaka tomu ponúka štandardnú výbavu na vysokej úrovni. Medzi jej súčasti patrí okrem iného navigačno-zábavný systém NissanConnect s dotykovou obrazovkou s uhlopriečkou 5,8 palca, prijímač na digitálne rádiové vysielanie DAB a parkovacia kamera. Ďalej je vozidlo vybavené elektricky ovládanými vonkajšími spätnými zrkadlami a inteligentným kľúčom s tlačidlom Štart.

 

Vozidlo Nissan Juke Dynamic je dostupné v benzínovej verzii DIG-T 115 za 16 690€  a v kombinácií s naftovým motorom dCi 110 za 18 640€ v celej autorizovanej sieti predajcov Nissan.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode