NOVINKY SUBARU NA AUTOSALÓNE V NITRE

10.10.2016 16:42

Subaru má dôvod na oslavu. Rok 2016 je pre značku globálne, ale i na Slovensku veľmi úspešný. S medziročným nárastom o 46 % v mesiacoch január až september 2016 patrí Slovensko z hľadiska vývoja predaja medzi úspešne rozvíjajúce sa trhy Subaru. Stav objednávok vozidiel dáva reálny predpoklad na udržanie tohto ambiciózneho trendu po celý rok. Najväčšou hviezdou expozície Subaru na Autosalóne v Nitre bude SUBARU LEVORG modelového roku 2017. Na automobilovej výstave, ktorá sa uskutoční od 13. do 16. októbra 2016, zažije Subaru ešte jednu, netradičnú premiéru: motoristickej verejnosti sa tu predstaví aj nový autorizovaný predajno-servisný partner Remesloservis Nitra.

  • Úspešný rok Subaru na Slovensku s medziročným rastom predaja o 46 %
  • Slovenská výstavná premiéra modelu LEVORG MY2017
  • Premiéra nového autorizovaného predajno-servisného partnera Subaru v Nitre

SUBARU LEVORG MY 2017

Subaru na Autosalóne v Nitre predvedie svoje najpredávanejšie modely so symetrickým pohonom 4x4: veľký crossover OUTBACK a populárne SUV  FORESTER. Ten sa bude prezentovať s dieselovou i benzínovou motorizáciou a pre hudobných fanúšikov aj verziou s prémiovou audio výbavou Harman Kardon.

Najnovší prírastok v modelovom portfóliu značky – športové kombi LEVORG – je skvele jazdiace auto, postavené na podvozku Subaru WRX STI. Pre modelový rok 2017 prešlo inováciou a najzásadnejšia zmena prišla v oblasti bezpečnosti. Ako druhý model po Outbacku dostal Levorg do štandardnej výbavy asistenčný bezpečnostný systém EyeSight. Tento komplexný bezpečnostný asistent je oceňovaný v nezávislých testoch ako najlepšie fungujúci systém núdzového brzdenia, ktorý je schopný rozpoznávať aj chodcov. EyeSight však toho dokáže podstatne viac: jeho veľkou výhodou je integrácia šiestich funkcií v jednom bezpečnostnom systéme – vrátane adaptívneho tempomatu, protikolízneho systému škrtiacej klapky či systému stráženia jazdných pruhov. Levorg navyše disponuje aj systémom monitorovania priestoru za vozidlom, upozorňujúcim na blížiace sa autá, chodcov či cyklistov.

 

Nový autorizovaný partner

Autosalón na svojej domovskej pôde využije na predstavenie svojich aktivít najnovší autorizovaný partner Subaru na Slovensku, Remesloservis Nitra. Firma so 40-ročnou históriou v oblasti servisu a predaja automobilov štartuje spoluprácu so Subaru práve počas tejto horúcej motoristickej jesene. Strategicky umiestnené dealerstvo na výpadovke smerom na Bratislavu má ambície zvýšiť komfort i spokojnosť zákazníkov v nitrianskom regióne. Skúsenosti, stabilita a kvalita Remesloservisu prispejú k ďalšiemu posilňovaniu pozície Subaru na slovenskom trhu.

 

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode