NOVÉ BRAND CENTRUM MITSUBISHI MOTORS „MI-GARDEN GINZA“

24.07.2019 17:00

Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) oznámila, že otvorí nové Brand Centrum "MI-Garden GINZA" ("My Garden" ako Moja záhrada) s cieľom prezentovať spojenie nápaditého dizajnu, osvedčených technických riešení a priekopníckych technológií, ktoré predstavuje automobilka Mitsubishi Motors a slogan "Drive your Ambition".

Centrum MI-Garden GINZA v metropolitnom Tokiu poskytne návštevníkom vyhradený priestor pre zoznámenie sa s vozidlami a technológiami Mitsubishi Motors, ktoré sú zhmotnením DNA značky, a názorne tak ukáže, ako ich návštevníci môžu začleniť do svojho života. Písmeno "M" v názve centra zastupuje značku Mitsubishi, zatiaľ čo "I" vyjadruje vlastnosti ako inteligencia, ingeniousness (vynaliezavosť), inšpirácia a interakcia. V duchu tohto označenia si centrum MI-Garden GINZA kladie ambície stať sa miestom ponúkajúcim inšpiráciu, nové nápady a pomoc pri rozširovaní vlastných obzorov prostredníctvom optimálne navrhnutých vozidiel pre všetkých, ktorí toto centrum navštívia.

Počas úvodných týždňov sa v Centre predstaví elektrické SUV MITSUBISHI e-EVOLUTION Concept pre lepšiu predstavu návštevníkov o tom, ako raz budú vyzerať vysoko výkonné elektromobily z dielne automobilky Mitsubishi. Návštevníci si tiež budú môcť vyskúšať nové funkcie pre outdoor, napríklad elektrické napájanie kempingového vybavenia priamo z batérií Outlandera PHEV; okrem toho sa zoznámia s možnosťami udržateľného životného štýlu pri využívaní energií v rámci systému Vehicle-to-Home (vozidlo-domácnosť) – v tomto prípade v podobe nového riešenia Dendo Drive House*1 od MMC.

 

Automobilka Mitsubishi Motors kladie zvýšený dôraz na trvalo udržateľný životný štýl, a tak 100 percent energie využívanej centrom MI-Garden GINZA bude pochádzať z obnoviteľných zdrojov. Okrem iného poslúži aj na prípravu kávy od obľúbenej novozélandskej pražiarne Allpress Espresso*2 či občerstvenie zo starostlivo vyberaných a upravovaných surovín.

 

V Centre MI-Garden GINZA, ktoré si kladie za ambície stať sa novým symbolom miestnej časti Ginza, sa budú organizovať aj najrôznejšie akcie v atraktívnych priestoroch zelenej záhrady, ktorá je v mimoriadne urbanizovanej časti mesta raritou, a tak sa centrum môže stať zábavným a obľúbeným zariadením celej komunity.

 

*1…Dendo Drive House je sústava systémov navrhnutých pre domácnosti; zahŕňa elektromobily a nabíjacie zariadenie typu vehicle-to-home (V2H, vozidlo-domácnosť), fotovoltaické panely a akumulátorové batérie pre použitie v domácnostiach. Predáva sa formou komplexnej služby, zahŕňajúcej všetko od predaja a inštalácie až po popredajnú údržbu. Prostredníctvom Dendo Drive House je možné využívať energiu produkovanú domom na dobíjanie automobilov, a aj naopak dodávať túto energiu z batérií automobilov naspäť do domácnosti, čo zákazníkom poskytuje celý rad výhod vrátane zníženia faktúr za elektrinu a možnosti využívať systém ako núdzový zdroj v prípade prírodných katastrof.

 

*2…Allpress Espresso je pražiareň pochádzajúca z novozélandského Aucklandu. Prvá prevádzka tejto pražiarne v Japonsku (Kijosumi-Širakawa, Tokio) bola otvorená v roku 2013.

https://jp.allpressespresso.com/

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode