NOVÁ VESPA PIC NIC

08.07.2022 17:00

  • ZÁBAVA S VESPOU SA POSÚVA NA NOVÚ ÚROVEŇ S NOVOU ŠPECIÁLNOU EDÍCIOU PIC NIC, VYBAVENEJ KOŠÍKOM A PIKNIKOVOU DEKOU 
  • UNIKÁTNY BALÍČEK VÝBAVY DOPĹŇA DVOJTÓNOVÉ SEDLO A ŠPECIÁLNA ÚPRAVA
  • VESPA NIE JE IBA IKONOU TALIANSKEHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU, ALE ZÁROVEŇ AJ SYMBOLOM SLOBODY, PRIATEĽSTVA A SPOLOČNÝCH ZÁŽITKOV

Vespa vždy predstavovala radosť zo života a špičkovou úrovňou technológií určovala trendy, pričom vždy zostala verná svojmu jedinečnému a nadčasovému dizajnu. Najmä Vespa Primavera mala vždy mladého a sviežeho ducha vďaka svojej nízkej hmotnosti a originálnemu štýlu. Od šesťdesiatych rokov reprezentuje alternatívny a moderný spôsob dopravy v mestách preťažených autami.

 

Pre svet, ktorý znovu objavuje krásu zážitkov z cestovania a prírody, je Vespa Primavera teraz k dispozícii v novej a exkluzívnej verzii Pic Nic, určenej špeciálne na únik od každodenného stresu a užívanie si chvíľ radosti a spoločných stretnutí pod holým nebom. Ladné krivky, vynikajúce jazdné vlastnosti a ľahká ovládateľnosť Vespy takýmto zážitkom dodajú pôvabnú bezstarostnosť.

 

Vespa Pic Nic je vybavená radom špeciálnych doplnkov navrhnutých pre maximálny zážitok z chvíľ strávených vonku – pri najklasickejšej jazde na vidiek alebo do niektorej zo zelených zón, ktoré sú v mestách stále bežnejšie. Vespa Pic Nic je vybavená elegantným piknikovým košom vyrobeným z dreva prepleteného ratanom, ktorý obsahuje praktickú odnímateľnú chladiacu tašku, ochranný poťah proti dažďu a štýlovou dekou. Deka je vyrobená z vodeodolného materiálu a má integrované kožené pásky, ktoré možno použiť ako popruh na nosenie.

 

Kôš a deku zdobí logo Vespa Pic Nic a na ich prepravu je model vybavený chrómovaným predným a zadným nosičom, ktorý je v rámci tejto špeciálnej verzie súčasťou štandardnej výbavy, rovnako ako hnedý kožený pás, ktorý slúži na pripnutie zloženej deky a zároveň ako rukoväť na jej ľahké nosenie.

Vespa Pic Nic, ktorá je k dispozícii vo farebných prevedeniach Verde Pic Nic a Grigio Pic Nic s elegantnou grafikou na bočných paneloch, má aj špeciálne dvojfarebné sedlo, ktorého béžovú sedaciu časť dopĺňa tmavohnedý zadný pruh s tkaným vzorom a ozdobný svetlošedým lem. Lásku k detailu preukazuje Vespa s talianskou vlajkou na prúžku sedla.

Gumované pásy stúpačiek, veko batérie a lamely v ozdobnej kravate ladia v rovnakom svetlohnedom odtieni sedla. Farebný súlad finalizujú ráfiky kolies v šedej metalíze s lešteným okrajom. Rovnako, ako každá špeciálna edícia Vespa, je aj tento rad označený štítkom na veku odkladacieho priestoru.

Špeciálna edícia Pic Nic bude dostupná v autorizovanej dealerskej sieti Vespa od augusta 2022 vo verziách Primavera 50 a 125 za predajnú cenu 4 599 € a 5699 €.

 

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode