Nová ŠKODA Superb ponúkne dokonalosť v každom detaile

Kryštalická grafika svetiel, dokonalé krivky, ostré hrany a línie
Nová vlajková loď značky ŠKODA v svetovej premiére už 17. februára v Prahe

Vďaka atraktívnemu dizajnu sa tretia generácia modelu Superb stáva žiarivým šperkom v automobilovej strednej triede. Krátko pred svetovou premiérou, ktorá sa uskutoční 17. februára v Prahe, odhaľuje ŠKODA AUTO prvé detaily exteriéru novej vlajkovej lode. Odhalené detaily a precízne spracovanie dokazujú vysoké dizajnové ambície značky.

Nová ŠKODA Superb nadchne svojím nezameniteľným exteriérom s výrazne kontúrovanými plochami, sochársky dokonalými tvarmi a elegantnými líniami. V súlade s požiadavkou na špičkovú konštrukciu vrcholného modelu značky ŠKODA, pôsobí až do posledného detailu prepracované vozidlo precíznejším, ambicióznejším a expresívnejším dojmom než kedykoľvek predtým. Pozornosť si získa okrem iného veľmi výrazná grafika svetiel, prvotriedne spracovanie a originálne využitie geometrického tvaru trojuholníka a trojrozmerných kontúr. Tie zdôrazňujú charakter vozidla a odvolávajú sa na tradičné remeselné zručnosti českých sklárov.

Slávnostná svetová premiéra novej generácie modelu ŠKODA Superb sa uskutoční 17. februára vo Fóre Karlín v Prahe. Nebudú chýbať zástupcovia svetových médií, významní hostia z koncernu Volkswagen, ŠKODA AUTO, ako aj predstavitelia politického, ekonomického a spoločenského života.

ŠKODA Superb predstavuje už od roku 2001 vrchol modelovej palety značky ŠKODA. Doteraz (stav k: 31. 01. 2015) dodala automobilka zákazníkom viac ako 700 000 vozidiel prvej a druhej generácie modelu Superb, ktorý sa tak zaradil medzi najobľúbenejšie vozidlá strednej triedy.