Nová ŠKODA Fabia prichádza na slovenský trh

26.11.2014 23:09

Štart predaja modelu ŠKODA Fabia tretej generácie u všetkých autorizovaných partnerov ŠKODA AUTO na Slovensku

Moderné štýlové vozidlos inovatívnou technikou, nadčasovým dizajnom, Simply Clever riešeniami a bohatou výbavou už od 8 940 €

Colour Concept v akcii za polovicu; na výber až 125 farebných kombinácií

ŠKODA Fabia Combis príplatkom len 550 €

Tvárou nového modelu je talentovaná herečka Kristína Svarinská

ŠKODA AUTO štartuje predaj tretej generácie bestselleru ŠKODA Fabia na slovenskom trhu. Cena plnohodnotne vybaveného automobilu vo výbave Active s paketomPLUS, ktorý je v rámci uvádzacej akcie do 31.1.2015 v cene vozidla, a  s benzínovým motorom 1,0MPI/44kW začína od 8 940 €. Štýlový dvojfarebný Colour Concept si môžu záujemcovia v uvádzacej akcii objednať s 50-percentným zvýhodnením. Verzia kombi príde naslovenský trh v januári 2015 s príplatkom iba 550 €. Objednávky na model ŠKODA Fabia Combi však prijímajú autorizovaní partneri ŠKODA už teraz. Prvou majiteľkou a tvárou novej Fabie je herečka Kristína Svarinská.

 

Na slovenský trh prichádza tretia generácia jedného z najobľúbenejších automobilovSlovákov.„Fabia má na Slovensku výnimočné postavenie. Od štartu predaja druhej generácie v roku 2007 sme zákazníkom dodali vyše 43 tisíc vozidiel. Tretia generácia má všetky predpoklady tieto úspechy prekonať. S novým emotívnym dizajnom, modernou technikou a s novými úspornými motormi má nová Fabia potenciál osloviť aj mladších zákazníkov a stať sa najpredávanejším modelom na slovenskom trhu,“ uviedol na včerajšom slávnostnom uvedení novinky Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

 

Nová Fabia už našla aj svoju prvú majiteľku. Je ňou talentovaná herečka Kristína Svarinská, ktorá si včera od zástupcov spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko prevzala kľúče od nového automobilu. Farebnú kombináciu pomohli mladej herečke vybrať fanúšikovia na Facebooku ŠKODA AUTO Slovensko. „Nová Fabia je krásne a štýlové autíčko, navyše veľmi praktické. Žiarivá modrá metalíza s bielou strechou je neprehliadnuteľná kombinácia, ktorá si ma hneď získala. Už sa veľmi teším na prvé kilometre,“ uviedla Kristína Svarinská.

 

Cena novinky vo výbave Active s benzínovým motorom 1,0MPI/44kW začínana sume 8 940 € a obsahuje okrem iného 6 airbagov, elektronickú uzávierku diferenciálu XDS+, stabilizačný systém ESC s multikolíznou brzdou, rádio BLUES, tónované sklá alebo centrálne zamykanie. Štandardom pre všetky motorizácie je systém Štart-Stop a rekuperácia brzdnej energie.V uvádzacej ponuke do 31.1.2015 je v tomto prevedení paket PLUS v hodnote 1 606 € už v cene vozidla. Jeho súčasťou je klimatizácia, diaľkové ovládanie centrálneho zamykania, elektricky ovládané prednéokná, elektricky ovládané a vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá lakovanévo farbe karosérie. Zákazníci si už teraz môžu objednávať aj kombi verziu nového modelu, ktorá príde na slovenský trh v janurári 2015, a to za príplatok len 550 € vrátane strešného nosiča.

Nová Fabia ponúka široké možnosti individualizácie s viac ako 125 farebnými kombináciami exteriéru a interiéru. Zákazník si môže k farbe karosérie vybrať niektorý zo štyroch farebných odtieňov strechy, vonkajších spätných zrkadiel a kolies z ľahkej zliatiny. Dostupný a štýlový Colour Concept je k dispozícii v uvádzacej akcii s 50-percentnou cenovou výhodou pre zákazníka. Úplne nový interiér zaujme svojím hodnotným vzhľadom,kvalitou spracovania, horizontálnym vedením línií a nezvyčajne bohatou škálou farieb a ich kombinácií. Každý tak môže realizovať svoje predstavy a vytvoriť si jedinečný automobil.

 

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode