NOVÁ PLATFORMA NA TESTOVACIE JAZDY CHCEMTALIANKU.SK

06.08.2021 10:00


    •    PIAGGIO SPÚŠŤA PLATFORMU NA PREPOJENIE PREDAJCOV SO ZÁUJEMCAMI O MOTORKY A SKÚTRE
    •    JEDNODUCHO SI CEZ ŇU REZERVUJÚ TESTOVACIU JAZDU
    •    AKTUÁLNE JE MOŽNOSŤ VYBRAŤ SI Z 13 MOTOCYKLOV
    •    PLATFORMA JE K DISPOZÍCII NA STRÁNKE WWW.CHCEMTALIANKU.SKSlovenské zastupiteľstvo koncernu PIAGGIO GROUP, Faber Moto SK s.r.o., pripravilo pre svojich zákazníkov špeciálnu príležitosť. Spúšťa platformu chcemtalianku.sk, ktorá ponúka testovacie jazdy skútrov Vespa a Piaggio či motoriek Aprilia a Moto Guzzi. Stránka prepája záujemcov s predajcami, aby si vyskúšali jedinečný zážitok, ktorý prináša jazda na talianskom skútri či motocykli.

Ide o jedinečnú možnosť zajazdiť si na skútri alebo motorke predtým, ako sa potenciálni zákazníci rozhodnú do motocykla investovať. Stačí jednoducho vyplniť registračný formulár a pohodlne si vybrať podľa lokality preferovaného predajcu, ktorý zákazníkov kontaktuje a dohodne si s nimi rezerváciu testovacej jazdy.   

Platforma www.chcemtalianku.sk je bezplatná a združuje autorizovaných predajcov motocyklov Vespa, Piaggio, Aprilia a Moto Guzzi, čím uľahčuje záujemcom prístup k produktovému portfóliu PIAGGIO GROUP. Aktuálne je na stránke k dispozícii 13 motocyklov, ktoré reprezentujú najobľúbenejšie modely v kategórii 125 cc s automatickou prevodovkou, na ktorých je možné jazdiť s vodičským oprávnením na osobné autá (trieda B). Alebo nad 125 cc, na ktoré je potrebné byť držiteľom vodičského oprávnenia na motocykle (trieda A).

Dĺžka vypožičania motocyklov je upravovaná na základe podmienok konkrétneho dealera a môže byť spoplatnená kauciou, v závislosti od typu testovacej jazdy, podľa aktuálne platného cenníka dealerstva.
 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode