Nissan Qashqai N-Motion: Najlepší mestský crossover dostáva nový exkluzívny špičkový dizajn

20.02.2019 09:37

  • Nová špeciálna verzia s dizajnovými vylepšeniami práve v predaji

  • Dodatočná výbava zahŕňa strieborné kryty nárazníka, strešné lyžiny, kryty spätných zrkadiel a unikátne 19" disky kolies z ľahkých zliatin

  • Tmavooranžové čalúnenie sedadiel a prešívanie v kabíne posilňuje pocit luxusu

  • Nový systém NissanConnect viac prepája vodiča s vozidlom

Nissan Qashqai N-Motion je nová špeciálna verzia najpredávanejšieho crossoveru, ktorá práve prichádza do predaja.

S novými luxusnými dizajnovými prvkami v interiéri a exteriéri ďalej posilňuje pozíciu vozidla Qashqai ako najlepšieho mestského crossoveru – a teraz prináša ešte väčšiu hodnotu za peniaze.

Qashqai N-Motion vychádza zo strednej úrovne výbavy N-Connecta a disponuje celým radom špeciálnych vylepšení na posilnenie atraktivity pre zákazníkov vozidiel SUV.

Vonku sú to strieborné kryty predného a zadného nárazníka, kryty spätných zrkadiel a strešné lyžiny vo farbe karosérie a tiež adaptívne predné svetlomety LED. Nový moderný vzhľad završujú unikátne 19" disky kolies z ľahkých zliatin.

Kabína vozidla Qashqai N-Motion dostala luxusné prepracovanie v podobe predných sedadiel v novom dizajne. Ich čalúnenie obsahuje exkluzívne tmavooranžové farebné segmenty a rovnakú farbu má i prešívanie celého sedadla. Doplnkové prešívanie sa dostalo i na opierky kolien, na kulisu radiacej páky (z oboch strán) a tiež na obloženie predných dverí a hornú stranu odkladacieho priestoru medzi prednými sedadlami. Navyše sa opakuje na štyroch individuálnych športových podlahových rohožiach.

Štandardne je vo vozidle integrovaný nový systém NissanConnect, vyspelý automobilový informačný a zábavný systém tejto značky. Technológia inteligentnej mobility Nissan prináša bezproblémové a intuitívne prepojenie vodiča s vozidlom na spríjemnenie pobytu za volantom. Ponúka rozpoznávanie hlasu, vyhľadávanie na jednom riadku, funkcie vyhľadávania vozidla a umožňuje aktualizovať mapy a softvér prostredníctvom mobilnej siete. Štandardne sú zahrnuté aplikácie Apple CarPlay a Android Auto.

Ako voliteľná výbava je k dispozícií zimný balík, ktorý pozostáva z vyhrievaných predných sedadiel a vyhrievaného čelného skla.

Ceny modelu Nissan Qashqai v limitovanej edícii N-Motion začínajú od 23 820€ pre verziu vybavenú novým 1,3 litrovým benzínovým motorom s výkonom 140 koní.  

 

Nissan Qashqai N-Motion je dostupný so všetkými hnacími ústrojenstvami radu Qashqai okrem verzií s pohonom všetkých kolies.

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode