Nemáte svoje vrásky v láske? Stavte na Bio Retinol od Dermacol

28.11.2023 21:43

Retinoidy, čiže deriváty vitamínu A, sú často skloňovanou ingredienciou v starostlivosti o pleť a jednou z najvplyvnejších substancií mladosti a krásy. Ich najnovšiu generáciu reprezentuje aktívna látka ALGAKTIV® RetinART, čiže Bio Retinol, ktorý účinne a bez nežiaducich účinkov rieši problémy pleti spojené so starnutím, hyperpigmentáciami aj nadmernou tvorbou kožného mazu. Nájdete ho aj v novom rade starostlivosti o pleť, ktorú pre seba aj všetky české ženy vyvinula Věra Komárová spolu s tímom odborníkov značky Dermacol.

 

Vrásky nemáme v láske 

Pleťová kozmetika s obsahom retinoidov je veľmi účinným riešením pre rôzne typy pleti. Dokáže si poradiť nielen s vráskami, ale aj pigmentovými škvrnami či prejavmi mastnej a aknóznej pleti. Mnohé ženy napriek tomu majú obavy z podráždenia alebo ich odrádzajú rôzne obmedzenia, ktoré je potrebné dodržiavať pri používaní retinoidov. „My v Dermacol robíme všetko s láskou, ale vrásky v láske nemáme,“ vysvetľuje Věra Komárová, spolumajiteľka a riaditeľka vývoja značky Dermacol„Preto sme spolu s českým vývojovým tímom Dermacol vytvorili rad pleťovej kozmetiky Bio Retinol s účinnou látkou ALGAKTIV® RetinART. Vznikla tak pleťová starostlivosť, ktorá v súčasnosti ponúka to najlepšie z retinoidov. Navyše je jemná, bezpečná a bez obmedzenia ju môžete používať pri každodennej starostlivosti.“

 

ALGAKTIV® RetinART dokáže viac

Hlavnou účinnou látkou radu Bio Retinol je ALGAKTIV® RetinART. Nová generácia retinoidov spevňuje pleť a zvyšuje jej elasticitu, vyhladzuje jemné linky, znižuje hĺbku vrások, spomaľuje starnutie pokožky, redukuje pigmentové škvrny, znižuje začervenanie pleti a zjednocuje jej tón. V porovnaní s retinolom a niektorými inými retinoidmi nemá ALGAKTIV® RetinART fotosenzitívne vlastnosti a nevykazuje podráždenie pokožky ani žiadne vedľajšie účinky, ako je napríklad pálenie. Navyše je oproti retinolu účinnejší, s viditeľnými výsledkami už po 14 dňoch používania. Na rozdiel od retinolu totiž nepôsobí v najvrchnejšej vrstve kože, teda v pokožke (epidermis), ale viaže sa na receptory beta v druhej vrstve, zvanej škára (dermis), a priaznivo tak ovplyvňuje bunkovú obnovu. Klinická štúdia, ktorej sa zúčastnilo 30 dobrovoľníkov nad 40 rokov, preukázala zvýšenie pružnosti pleti a redukciu pigmentových škvŕn už po 1 mesiaci používania a zníženie hĺbky vrások o 20 % po 2 mesiacoch používania. Klinická štúdia, ktorej sa zúčastnilo 30 dobrovoľníkov vo veku medzi 18 a 40 rokov so sklonmi k akné, potvrdila o 20 % menej komedómov a redukciu nadmernej tvorby kožného mazu o 32 % po 28 dňoch používania. Obe štúdie potvrdili zníženie začervenania pleti aj zlepšenie jej hydratácie.

 

ALGAKTIV® RetinART je:

  • Vegan - neobsahuje žiadne živočíšne zložky ani zložky živočíšneho pôvodu

  • Bio - pochádza z prírodných a udržateľných zdrojov 

  • Fyto – pochádza z fotosyntetických organizmov a vyznačuje sa vysokou účinnosťou

 

Bio Retinol denný krém 

Intenzívny protivráskový denný krém Bio Retinol s 2 % ALGAKTIV® RetinART si zamilujete po prvej aplikácii. Mix účinných anti-age látok pleť viditeľne vyhladí už počas 14 dní používania. Kontúry pleti budú opäť pevnejšie, vrásky jemnejšie a pigmentové škvrny menej viditeľné. Krém je určený pre všetky typy pleti a dermatologicky testovaný.

Bio Retinol denný krém – 14,99 eur/50 ml

 

 

Bio Retinol nočný krém 

C hcete sa zobudiť ráno mladšia? Nočný krém z radu Bio Retinol omladí vašu pleť počas spánku. Receptúra s 2 % ALGAKTIV® RetinART viditeľne omladzuje pleť, zmenšuje kožné póry, vyhladzuje reliéf pokožky a upokojuje podráždenie. Pravidelná starostlivosť bude odmenená a už za 14 dní pravidelnej aplikácie uvidíte prvé známky omladenia pleti. Nočný krém Bio Retinol je určený pre všetky typy pleti a je dermatologicky testovaný.

Bio Retinol nočný krém – 14,99 eur/50 ml

 

 

Bio Retinol očný krém 

O očné okolie sa postará očný krém Bio Retinol. Silný omladzujúci očný krém s 2 % ALGAKTIV® RetinART a vitamínom E vyhladzuje a spevňuje pokožku okolo očí, zvyšuje tvorbu kolagénu a minimalizuje opuchy. Účinne bojuje s vráskami okolo očí a poradí si aj s kruhmi pod očami. Pravidelným používaním docielite rozjasnený mladistvý pohľad bez známok únavy.

Bio Retinol očný krém – 7,99 eur/15 ml

 

 

Bio Retinol pleťová maska 

E xtra dávku omladzujúcich ingrediencií dodá pleti Bio Retinol pleťová maska. Zloženie s 2 % ALGAKTIV® RetinART a kyselinou hyalurónovou aktivuje tvorbu kolagénu, vyhladzuje jemné linky, hydratuje, vyživuje a navracia pleti stratenú pevnosť a elasticitu. Posilňuje jej ochrannú bariéru a účinne bojuje proti pigmentovým škvrnám.

Bio Retinol pleťová maska – 2,99 eur/16 ml

 

 

 

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode