Najväčšia výstava elektromobilov opäť zavíta do Bratislavy. Salón Elektromobilov 2021 predstaví novinky

04.06.2021 09:42

Milovníci áut si znova prídu na svoje. Po zrušenom Auto salóne ich čaká Salón Elektromobilov 2021, kde uvidia horúce novinky zo sveta zelených áut. Elektromobilita sa už teraz teší veľkej priazni. Plán obnovy však naznačuje, že ju v najbližších rokoch čaká na Slovensku znamenitý rozbeh.

Po minuloročnom úspechu sa fanúšikovia elektromobilov môžu opäť tešiť na druhý ročník Salónu Elektromobilov, ktorý bude prebiehať v dňoch od 25. do 27. júna v obchodnom centre Bory Mall v Bratislave. Na výstave sa predstavia najznámejšie značky, najnovšie modely elektromobilov či plug-in hybridov a na návštevníkov čaká aj možnosť testovacej jazdy. 

 

Salón Elektromobilov 2021 chce zvyšovať povedomie o autách budúcnosti, čomu prispôsobili aj svoj program. Zakladateľ portálu MôjElektromobil.sk Michal Chabada priznáva, že slovenských vodičov stále viac zaujímajú elektrické autá a vidieť to aj na cestách. „S pribúdajúcimi modelmi sa zvyšuje ponuka a vďaka technologickému pokroku sa zlepšujú aj ich parametre. Súčasné elektromobily už dokážu zabezpečiť dojazd 500 a viac kilometrov. Čas strávený na nabíjačke sa dramaticky znižuje a všetky tieto vylepšenia robia elektrické autá atraktívnejšími. Téma elektromobilov sa na Slovensku intenzívne rieši aj na tých najvyšších poschodiach,“ dodáva zakladateľ Chabada. 

 

I keď sa elektromobilita už teraz teší veľkej obľube, o pár rokov bude na Slovensku naozaj témou číslo jeden. Silné postavenie totiž naznačuje aj Plán obnovy, podľa ktorého pôjde do budovania infraštruktúry nabíjacích a vodíkových čerpacích staníc až 50 miliónov eur. Je teda len otázkou času, kedy budú cesty úplne zelené. 

 

Aj pri environmentálnom boji však treba začať postupne, prvým krokom môže byť napríklad Salón Elektromobilov 2021, kde sa môžete so svojim budúcim autom zoznámiť. 

 

Registrácia je zadarmo a prihlásiť sa môžete už dnes na webe e-salon.sk


 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode