Monika Hilmerová sa stala ambasádorkou elektromobility pre značku ŠKODA

02.07.2021 16:31

  • ENYAQ iV, ktorý znamenal pre značku ŠKODA vstup do éry elektromobility, si už získal srdcia Slovákov

  • Monika Hilmerová sa ako tvár elektromobility na Slovensku podelí o svoje každodenné skúsenosti s využívaním tohto plne elektrického vozidla

  • Svojim dizajnom, pohodlím, bezpečnosťou a najnovšími technológiami ENYAQ iV ukazuje, že elektromobil dokáže byť skvelým spoločníkom pre každodenné zážitky

 

Ambasádorkou elektromobility pre značku ŠKODA na Slovensku sa stala obľúbená herečka Monika Hilmerová. Spoločne s rodinou si prevzala kľúče od prvého čisto elektrického vozidla s okrídleným šípom na kapote ENYAQ iV, ktoré im bude robiť spoločnosť najbližšie mesiace. O svoje skúsenosti s využívaním elektromobilu či o postrehy s bežnej každodennej prevádzky sa podelí Monika s manželom Jarom Bekrom aj so svojimi fanúšikmi. ŠKODA AUTO ako líder na domácom trhu bude aj touto formou búrať mýty v oblasti zelenej mobility a predstaví život s elektromobilom v bežnej každodennej prevádzke. Pokračuje tak v unikátnej komunikačnej kampani značky ŠKODA zameranej na edukáciu k téme elektromobility na Slovensku.

Obľúbená slovenská herečka Monika Hilmerová ako ambasádorka elektromobility pre značku ŠKODA predstaví počas niekoľkých mesiacov svoj život s elektromobilom v každodennej rodinnej či pracovnej rutine. Spolu s manželom, známym tanečníkom Jarom Bekrom, a ich ratolesťami, priblížia nielen svoj postoj k zelenej mobilite, ale aj pohodlnosť, bezpečnosť a využiteľnosť elektromobilu ako spoločníka pre každodenné zážitky. Vďaka vozidlu ENYAQ iV, ktoré pre značku ŠKODA znamenalo vstup do éry elektromobility, si bude známa rodinka užívať dizajnový interiér v štýle najmodernejších trendov bývania, bezpečnú jazdu vďaka množstvu asistentov jazdy či neustále online pripojenie a služby moderného infotainment systému. Celý projekt sa spustil prípravou veľmi emotívneho videa, ktoré si môžete pozrieť tu.

 

Elektromobilita je stále pre mnohých plná mýtov a nejasností. ŠKODA AUTO, ako líder vo svojej oblasti na Slovensku, má ambíciu to zmeniť. Aj napriek najnovším technológiám sú tu totiž autá stále najmä pre ľudí a ich úlohou je byť im spoľahlivým, praktickým a bezpečným pomocníkom tam, kde ho potrebujú. Naša spolupráca s Monikou Hilmerovou a Jarom Bekrom má ukázať, že elektromobil je partner pre bežný život, spĺňa všetky očakávania, ktoré človek od vozidla má a navyše dokáže splniť aj nároky zelenej mobility," uviedol Roman Rajtár, vedúci oddelenia marketingu v ŠKODA AUTO Slovensko.

 

Elektromobil v každodennom záprahu

Kľúče od svojho ŠKODA ENYAQ iV si talentovaná Monika Hilmerová prebrala z rúk vedúceho oddelenia marketingu ŠKODA AUTO Slovensko Romana Rajtára. Spolu so svojimi najbližšími ho otestuje v bežnej pracovnej aj rodinnej prevádzke a o svoje skúsenosti s využívaním elektromobilu sa podelí s verejnosťou.

 

Aj pre mňa je jazdiť na čisto elektrickom aute pomerne nová skúsenosť. Som skutočne zvedavá aký je život s plne elektrickým autom a teším sa, že na vlastnej koži vyskúšame všetky zaujímavosti a vychytávky nového ENYAQ iV. Na prvý pohľad si ma získal svojím štýlovým zovňajškom a pozitívne ma prekvapil aj vnútorný priestor auta, je to krásne rodinné auto. Už dlhšie som sa pohrávala s myšlienkou vyskúšať elektromobil. Teším sa na spoluprácu so ŠKODA AUTO Slovensko a verím, že budem môcť sprostredkovať svoje skúsenosti a pohľad na život s elektromobilom aj ostatným. Ak sa niekto obáva, ako mu bude sedieť elektromobil do rodinnej prevádzky, možno ho moje zážitky presvedčia, že elektrické auto môže byť zaujímavým variantom aj pre rodinu s deťmi." povedala Monika Hilmerová. Skúsenosti a zážitky s novým ENYAQ iV môžete sledovať na Instagrame Moniky HilmerovejJara Bekra.

 

Netradičná komunikácia tradičnej firmy

ŠKODA AUTO Slovensko spoluprácou s herečkou Monikou Hilmerovou úspešne pokračuje v kampani zameranej na búranie mýtov o elektromobiloch a edukáciu širokej verejnosti o stále novej oblasti mobility na Slovensku.
360° komunikácia, ktorú ŠKODA AUTO Slovensko zahájila svetovou premiérou plne elektrického modelu ENYAQ iV pred necelým rokom, priniesla množstvo netradičných formátov, ktoré priamo reflektujú potreby aktuálnej doby.

 

Okrem zaujímavých roadcastov, ktoré pripravuje ŠKODA v spolupráci s greenfluencerom Michalom Sabom a oslovili už desiatky tisíc motoristických priaznivcov, cez sadu podcastov a  zaujímavých článkov o elektromobilite v spolupráci s denníkom SME, priniesla aj také výnimočné koncepty, ako napríklad svetelný megaboard, ktorý bolo treba špeciálne upraviť. Vyrobili sa 3D podsvietené segmenty, vymeniť sa museli klasické LED svetlá na oboch plochách a bolo potrebné nainštalovať nové elektrické modemy, aby bolo možné dosiahnuť efekt postupného rozsvecovania a zhasínania plochy. ŠKODA AUTO Slovensko aj týmito netradičnými formátmi potvrdzuje, že rovnako ako v oblasti automobilov, dokáže prinášať nové trendy a inovácie aj v iných sférach.

 

Praktický, bezemisný a štýlový

ENYAQ iV, ako čisto elektrické SUV značky ŠKODA, je prvým sériovým modelom českej automobilky na báze modulárnej elektrifikovanej platformy koncernu Volkswagen. Spája v sebe známe prednosti vozidiel ŠKODA, medzi ktoré patrí veľkorysý priestor a emocionálny vzhľad a navyše poskytuje dojazd na čisto elektrický pohon viac ako 500 kilometrov (podľa WLTP).

 

K dispozícii je vo viacerých variantoch, pričom zákazníci majú na výber z troch rôznych kapacít batérie a piatich výkonových stupňov. Základné prevedenie ENYAQ iV 50 štartuje už na cene 34 590 eur s výkonom 109 kW a 55 kWh batériou. Najvýkonnejší ENYAQ 80 iV má elektromotor s výkonom 150 kW a kapacitu batérie 82 kWh. Tento plne elektrický model s krátkym nabíjacím časom ponúka aj napriek kompaktným vonkajším rozmerom ešte viac priestoru pre cestujúcich a batožinu. Vozidlo má úplne nový interiér a najmodernejšie možnosti konektivity a infotainmentu v kombinácii so Simply Clever prvkami.

 

Späť

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode