Modernizovaná ŠKODA Yeti už od 13 999 eur

09.12.2013 14:16

ŠKODA Yeti: kompaktné SUV po prvý raz v dvoch variantoch

Pripravená pre asfaltovú džungľu: ŠKODA Yeti do mesta vo výbave Active už od 13 999 eur

Priestor pre dobrodružstvo: ŠKODA Yeti Outdoor s príplatkom iba 170 eur

Atraktívne akčné modely SMILE a MONT BLANC

Model ŠKODA Yeti je možné objednať už teraz, štart predaja v januári 2014

 

Dôkladne prepracovaný model ŠKODA Yeti je možné už teraz objednávať u autorizovaných predajcov značky na slovenskom trhu. Obľúbené kompaktné SUV bude prvýkrát k dispozícii v dvoch variantoch: ako elegantná, štýlová verzia ŠKODA Yeti do mesta a akodobrodružnejšiaverzia ŠKODA Yeti Outdoor. Ceny modelu začínajú na sume 13 999 eur vo výbave Active. ŠKODA Yeti Outdoor je k dispozícii s príplatkom iba 170 eur. Oba nové varianty modelu ponúkne ŠKODA aj v akčných výbaváchSMILE a MONT BLANC. Na slovenský trhbude Yeti uvedený v januári 2014.

V oboch nových variantoch zaujme Yeti úplne novou prednou a zadnou časťou, novými kolesami z ľahkých zliatin, sviežim interiérom, novými „Simply Clever“ riešeniami, rozšírenou ponukou kombinácií motorov a prevodoviek, maximálnou funkčnosťou a novými technickými detailmi.

Najväčšou novinkou modernizovaného vozidla ŠKODA Yeti je premiéra dvoch individuálnych dizajnových línií: ŠKODA Yeti a ŠKODA Yeti Outdoor. Medzi hlavné viditeľné rozdiely patria odlišné prvky prednej a zadnej časti. Nárazníky, ochranné lyžiny, bočné ochranné lišty a prahy sú lakované vo farbe karosérie, v prípade variantu Outdoor sú bočné líšty a prahy z čierneho plastu. ŠKODA Yeti Outdoor má navyše v sériovej výbave strieborné kryty vonkajších spätných zrkadiel, oplastovanie predného a zadného nárazníka, integrované predné hmlové svetlomety alebo združené prístroje a riadiacu páku v SUV dizajne.

Pre oba nové varianty modelu ŠKODA Yeti je k dispozícii sedem motorov, automobil je ponúkaný s pohonom predných alebo všetkých kolies prostredníctvom spojky Haldex piatej generácie, v kombinácii s mechanickými prevodovkami alebo prevodovkami DSG. Okrem toho sú v ponuke aj nové kolesá z ľahkých zliatin a nové interiérové ​​prvky ako napríklad trojramenné volanty, nové látky, dekory a moderné technické prvky. Ako prvé vozidlo značky ŠKODA môže byť Yeti na želanie vybavený parkovacou kamerou.

Mestská ŠKODA Yeti presvedčí už v základnej verzii Active bohatou štandardnou výbavou za výhodnú cenu. ŠKODA Yeti Active s manuálnou prevodovkou a motorom 1,2 TSI 77 kW/105 kje k dispozícii už od13 999 eur, čo je o 588 eurmenej ako bola doterajšia základná cena modelu. Súčasťou sériovej výbavy sú okrem iného aj systém elektronickej stabilizácie ESC vrátane ABS, brzdového asistenta a regulácie preklzu, štyri airbagy, centrálne zamykanie, elektrické ovládanie predných okien či elektricky nastaviteľné vonkajšie spätné zrkadlá. ŠKODA Yeti Outdoor je v ponuke vo všetkých výbavových verziách s príplatkom iba 170 eur.

Pre zákazníkov budú aj naďalej v ponuke zaujímavé akčné modely v prevedeni SMILE a MONT BLANC s bohatou výbavou za zvýhodnenú cenu.

Špičkovou verziou bude model ŠKODA Yeti L&K. Skratka L&K (Laurin&Klement) odkazuje na zakladateľov českej automobilky. Prepracovaná ŠKODA Yeti sa opäť predstaví aj vo verzii Greenline, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. ŠKODA Yeti 1,6 TDI 77 kW/105 k Greenline s pohonom predných kolies príde s päťstupňovou manuálnou prevodovkou. Kombinovaná spotreba je 4,6 l nafty na 100 kilometrov, emisie CO2 iba 119 g/km.

 

Späť

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Alena Chorvátová

+421905 992 998

© Alena Chorvátová 2011 Všetky práva vyhradené.

Webnode